O isimle Serenay Sarıkaya!


Dergi Haberleri

popüler oyuncu serenay sarıkayaTatilden sonra işine konsantre oldu.

Operatör Umut Evirgen ile mutlu bir ilişkisi olan Sarıkaya, dev bir şirketle ciro anlaşması imzalamaya hazırlanıyor.

ORTAK OLUN

serenay sarıkayaHem Türk dizilerinin güzelliğinden hem de Türk dizilerinin dünya çapındaki popülaritesinden yararlanmak isteyen marka, güzel oyuncunun partneri için yıldız bir isim seçti.

KAMERAYA GİDECEKLER

Reklamdaki iddialara göre Sarıkaya şu anda imza aşamasında; Formula 1 sürücüsü Lewis Hamilton ile kamera önünde olması bekleniyor.

Şu anda yeni projeleri için aday olan 30 yaşındaki güzel oyuncu, reklamlar sayesinde de servet kazanıyor.

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

serenay sarıkaya1 Temmuz 1992’de Ankara’da Ümran Seyhan ve Mustafa Sarıkaya’nın çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesiyle bir süre Antalya’da yaşayan Sarıkaya, 7 yaşında anne ve babasının ayrılmasının ardından babasının yeniden evlenmesi üzerine annesiyle İstanbul’da yaşamaya başladı. Babasız büyüyen Sarıkaya, bir röportajında ​​bu durumu şöyle ifade etti: “Babasız bir kız çocuğu yetiştirmek, özellikle de gelişim aşamasında baba faktörü bu kadar önemliyken.” söz konusu.

O dönem Antalya’da yaşayan ve İstanbul’da yaşama fikrinin korkutucu olduğunu söyleyen Sarıkaya, annesine oyunculuk yapmak istediğini söyledikten sonra İstanbul’a taşındı. Lise eğitimini Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nde tamamlayan Sarıkaya, üniversite eğitimini yurtdışında tamamlamak istedi ancak üniversite eğitimi alamadı. Çocukken oyuncu olmayı düşünmeyen Sarıkaya, modellik yapmak istedi.

Uzun süre voleybol oynadı ve bir süre basketbolla ilgilendi. Bir süre tenis de oynayan Sarıkaya, kariyerinden önce latin dansıyla da ilgilendi. 15 yaşında Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Gençlik Güzellik Yarışması’na katılan Sarıkaya, yarışmanın Jüri Özel Ödülü’nü aldıktan sonra oyunculuk kariyerine başladı. serenay sarıkayaMedcezir, Fİ, Lale Devri ve Peri Masalı gibi projelerde yer aldı.

SERENAY SARIKAYA GİZLİLİK

1991 doğumlu serenay sarıkaya2022 yılı itibari ile 31 yaşında ve bekardır. Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Cem Yılmaz, Kerem Bürsin ve Umut Evirgen gibi isimlerle aşk yaşadı. Operatör Umut Evirgen ile 2022’den itibaren.