Norm Ender, konserinde garsonun başına içki döken Demet Akalın’ı şöyle anlattı:


Ünlü rapçi Norm Ender, konserinde garsonun başına şampanya döken Demet Akalın’dan bahsetti. Sahnede şampanyasını yudumlayan Ender, “İçkiyi kafana dökmemi ister misin?

Konserine getirdiği şampanyayı beğenmediği için garsonun kafasına fırlatan Demet Akalın’a tekrar tekrar tepkiler geliyor. Sosyal medyada gündem olan ve meslektaşları dahil birçok kişiden tepki alan Akalın’a bir gönderme Norm Ender’den geldi.

NORM ENDER: ZOR VE ZOR BİR POPCH BUNU YAPAR

Norm Ender, konserinde elindeki içeceği garsonun kafasına döken Akalın’a atıfta bulunmak için sahnede içki istedi. İçkiyi içen Norm Ender, onu getiren kişiye doğru yürüdü ve “Bu ne şampanya. Tuzlu su gibidir. Kafana dökmemi ister misin? Sahnede hiç böyle bir şey yapmadım. Sessiz bir pop şarkıcısı Akalın’a atıfta bulunur ve “Arkadaşlarım.

Norm Ender, konserinde garsonun başına içki döken Demet Akalın'ı şöyle anlattı:

DEMET AKALIN: FUARLAR MÜŞTERİ İSTİYOR

Garsonun başındaki içkiyi döktüğü sosyal medyada viral olan Demet Akalın, tepkilerin ardından bir açıklama yaptı: “10 yıldır bu böyle yapılıyor. O akşam, personel şefi onun dışarı dökülmesinde ısrar ediyor. Garsonların kafalarından şampanyalarını dökmeye gelen yabancı müşteriler. 10 yıldır şampanya böyle akıyor, şimdi mi azaldı?

Norm Ender, konserinde garsonun başına içki döken Demet Akalın'ı şöyle anlattı: