Nisa’yı Instagram’da takip etmeyi bırakan Adem Kılıçcı sessizliğini bozdu: Onun hayatımda yeri yok


Survivor All Star 2022’nin sona ermesinin ardından Adem Kılıçcı, sosyal medyadan Nisa Bölükbaşı’nı takibi bıraktı. Adem’in değişiminin ardından çeşitli senaryolar üretilirken, milli boksör haftalar sonra sessizliğini bozdu. Adem, “Nisa’nın çizgisi ‘İğrenç bir insan.

Survivor 2022’nin şampiyonu geçtiğimiz haftalarda belli oldu. TV8 ekranlarının muhteşem yarışma programında Batuhan Karacakaya, Adem Kılıççı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel yarı finalist oldu. Büyük heyecana sahne olan yarı final oylaması sonucunda Ayşe ve Batuhan’ı eleyen Adem ve Nisa son bileti aldı. Adem Nisa’nın final sonrası takibi bıraktığı bir olay oldu.

“HERKESİ GÖRÜYORUM”

Nisa Bölükbaşı’nı sosyal medya hesabından takip etmeyen Adem Kılıçcı da dikkat çekti. Kılıçcı’nın hamlesinin ardından çeşitli senaryolar üretildi ve Nisa açıklama yaptı. Nisa, bu olaydan sonra verdiği bir röportajda, “Bu adadan bir daha görmeyeceğini söylediğin kim var?” dedi. Ama telefon üç gündür bendeydi. Bazı şeyleri duyduğumda, bu insanlara nasıl güvenebileceğimi merak ettim. Örneğin Adem (Kılıççı) veya diğer adaylar; Telefonu elime aldım, birbirimizi takip etmedik. Ne olduğunu takip ettik mi? “Ne yaptım? Sonra onu takip ettim ve çıkardı. Şaşırdım. Hep beraber oturduk ve finale kadar konuştuk.”

Survivor All Star'ın yıldızı Adem Kılıççı, rakibi Nisa ile ilgili sessizliğini bozdu.

SESSİZLİĞİ BOZ!

İrem Erbaş’ın Bi’ Diğer adlı YouTube kanalına konuk olduğu Adem Kılıçcı, sessizliğini bozdu. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Adem, Nisa itirafıyla dikkatleri üzerine çekti.

Survivor All Star'ın yıldızı Adem Kılıççı, rakibi Nisa ile ilgili sessizliğini bozdu.

“ŞAMPİYONU SORGULAMAK BENİM İÇİN DEĞİL”

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu hakkında ne düşündüğü sorulan Adem Kılıçcı; “Günün sonunda bir oylama yapıldı. SMS sonucunda bir şampiyon belirlendi. Halkımızın takdiri dikkate alındı. Bu takdire meydan okumak için bir sınır koyamayız. Ama SMS dediğimiz şey de maddi imkanlara dayanıyor. Yarışmada söyledim ama programa yansımadı. Herhangi bir veya on bin kişi şampiyon olabilir. Benim için en önemli şey kalpleri kazanmak.

O kalpleri de kazandığımı düşünüyorum. Benim için şampiyonluk budur. Çizgiyi bozmadan, ekranda nasıl görüneceğimi söylemeden, bir olaydan ne kazanacağımı düşünmeden savaştım. Kendi mücadeleme odaklandım. Yanlış gördüğüm şeyleri eleştirdim. Sözlerimi kimseden gizlemedim. Ama kontrolü ve seviyeyi korumaya çalıştım. Orada savaşan bendim. Şampiyonu sorgulamak bana düşmez. Bu yıl farklı bir sezon oldu. Mesajların da sahte olduğunu düşünmüyorum. Neticede halkın kararıdır. Beni rahatsız eden, üzerimdeki damgalamaydı.”

Survivor All Star'ın yıldızı Adem Kılıççı, rakibi Nisa ile ilgili sessizliğini bozdu.

“NEDENİNİ BİLİYOR”

Nisa’nın artık kendisini Instagram’da takip etmediğini söylemesinin ardından Kılıçcı’nın yaptığı açıklama yalan oldu; “Sanırım nedenini biliyor. Her şeyin bir nedeni var. Nisa bana çok iyi bir insan gibi göründü. Ama bilirsiniz, benzer kuşlar birlikte uçar. Etrafındakiler beni seven insanlar değildi. Beni sorgulayan insanlardı. adalet ve kavgam. Çünkü onlarla iyi anlaşıyor. Ve belki de biriyle bağı olduğu için bana karşı bir ön yargı geliştirmiş olabilir. Ama bunu bana hiç söylemedi. Konuşsaydı belki otururduk.” kullanılan cümleler.

Survivor All Star'ın yıldızı Adem Kılıççı, rakibi Nisa ile ilgili sessizliğini bozdu.

“BU SAYGIDIR!”

“Arkamdan sürekli bir şeyler söyleniyordu. Bazen oyunlarda sinirler gerilirdi. Sinirlenip saldırganlaşabilen bir insan olduğunu düşündüm. Ama son kavgamda Nisa, “İğrenç bir insan. “Hak etmedi” sözü sinirlerimi bozdu.Buraya gelmeyi hak etmiyor muyum?Onun kadar ben de hak ediyorum.En az! .

Survivor All Star'ın yıldızı Adem Kılıççı, rakibi Nisa ile ilgili sessizliğini bozdu.

“HAYATIMDA YER OLMADIĞINI KİM DÜŞÜNÜYOR”

Böyle düşünen birinin hayatımda yeri olmadığına karar verdim ve beni takipten çıkardım. Allah yolunu açsın. İlişkinizde ve hayatınızda başarılar. Hayatımda istemediğim için seni takipten çıktım. Barış Murat Yağcı beni Nisa ile tanıştırdı. İlişkileri bitince Nisa’yı takip etmeye devam ettim. Çünkü benim gözümde insan olarak değerliydi. Yani bu takibi bırakma olayının şampiyonlukla hiçbir ilgisi yok. Evet belki ada hayatı iyi değildir, bizim gibi kavga etmemiştir. Ama SMS ile şampiyon oldu. Seyirci kendilerini daha çok sevdi ve kucakladı. saygı duydum “Hakmı yediler” diyemem.