Nilperi Şahinkaya, küfür edip tartışma başlatan Burak Deniz’e dava açacak.


Dergi Haberleri

Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana’daydı. Burak DenizNilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle dün gece gideceği otelde çileden çıkarak tartıştığı iddia edildi. Oyuncunun sevgilisiyle oturduğu masaya yürüyen Deniz’in, oyuncuya küfredip ardından kavga çıkardığı iddia edildi.

Alkol dozunu kaçırarak Şahinkaya ve sevgilisiyle tartışmak ve hatta oyuncuya küfür etmek. Burak DenizOlayın basına sızdırılmasının ardından yönetim şirketi bir açıklama yaptı. Deniz’in çok üzüldüğünü belirten açıklamada, “Burak Deniz’in bir yemekte iki taraf arasında çıkan tartışmadan dolayı ismi haberlerde geçen Burak Deniz oyuncusuyla ilgili çıkan haberlerle ilgili çıkan bir yanlış anlaşılma nedeniyle özür dilediğini belirtmek isteriz. Nilperi Şahinkaya Küfür veya hakaret içeren iddiaların doğru olmadığını vurgular, tartışmanın başka yere taşınmamasını rica ederiz.

Nilperi Şahinkaya, küfür edip tartışma başlatan Burak Deniz'e dava açacak.

Burak Deniz’in davranışlarına ve sözlerine göz yummayan Nilperi Şahinkaya, dava hazırlıyor. Ünlü oyuncu Nail Gönenli’nin avukatı, yaptığı açıklamada, “Müvekkil Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşlarının sözlü ve fiziksel saldırıya uğradığı ve oyuncunun menajeri Burak Deniz tarafından yalanlandığı haberlerinin medyada yer alması nedeniyle, haberin futbolcunun menajeri Burak Deniz tarafından yalanlanması gereği ortaya çıktı. Konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendirmek için şu açıklamayı yapın: 09/15/2022 Adana Altın Koza Film Festivali’nde jüri üyeliği yapan Müşteri Nilperi Şahinkaya, daha önce hiç görüşmediği Burak Deniz’in, birkaç kişi ile birlikte kaldığı otelde kaldı. kez masaya çok sarhoş geldi ve müşteri oldu, erkek arkadaşına ve erkek arkadaşına küfür ederek gücendi ve ortam gerginleşince müşteri masayı terk etmek zorunda kaldı ve sonra sen git yeminine devam etti.”

Nilperi Şahinkaya, küfür edip tartışma başlatan Burak Deniz'e dava açacak.

“Aynı zamanda müvekkilin gergin duruma engel olmak isteyen yakın arkadaşı Deniz Akıncı nedeniyle Burak Deniz tesadüfen değil vurmak amacıyla yumruğunu yumrukladı. Burak Deniz’in müvekkiline ve arkadaşlarına yönelik iftira, hakaret ve fiziki saldırılarla ilgili tüm hukuki haklarımızı kullanarak mümkün olan tüm somut delillerle davayı sürdüreceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

Nilperi Şahinkaya, küfür edip tartışma başlatan Burak Deniz'e dava açacak.

Nilperi Şahinkaya, küfür edip tartışma başlatan Burak Deniz'e dava açacak.