Neden Papara’ya kayıt olamıyorum? Uygulama çöktü mü? Papara’dan AçıklamaNeden Papara'ya kayıt olamıyorum?  Uygulama çöktü mü?  Papara'dan Açıklama

Dijital cüzdan hizmeti sunan Papara, bir süredir giriş yapamıyor. Kullanıcılar sosyal medyada Papara uygulamasına giremediklerini paylaştı. Papara konuyla ilgili açıklama yaptı.

Pek çok finansal hizmet sunan dijital cüzdan, bir süredir Papara uygulamasına gelmiyor.

Kullanıcılar, uygulamayla ilgili bir kilitlenme sorunu bildirdi.

PAPARA’NIN AÇIKLAMASI

Papara’nın açıklaması şöyle: “Bir süredir Papara uygulamanıza erişemediğinizin farkındayız. Teknik ekibimiz sorunu çözmek için çalışıyor. Sorunun en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz.”
PARA NEDİR? BU NE İŞE YARIYOR?

Papara, kullanıcılarına 7/24 online alışveriş, ödeme, forex ticareti ve para transferi imkanları sunan dijital bir cüzdandır. Papara, Master Card altyapısı ile sunduğu Papara Card ile fiziki alışveriş ve ATM işlemleri yapma imkanı da sunuyor.

PAPARA YASAL MI?

Papara, 6493 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş ve faaliyetlerini Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın denetiminde yürüten lisanslı bir Elektronik Para Kuruluşudur. Tüm kullanıcı fonları Merkez Bankası nezdinde açılan hesaplarda korunmaktadır.