Mustafa Topaloğlu Mahsun Kırmızıgül’den bomba itiraf: Onu keşfettim, beni şirketten kovdu


Haberler.com YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan Mustafa Topaloğlu, yıllar önce kurduğu müzik şirketinin kardeşi Mahsun Kırmızıgül tarafından elinden alındığını söyledi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Özür programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu oldu. Yıllar önce kurduğu müzik şirketi hakkında konuşan Topaloğlu, Mahsun Kırmızıgül ile yaşadığı sorunu anlattı.

“SEKTÖRDEKİ ADALETSİZLİĞİ GÖRDÜĞÜMDE İŞ BAŞLADIM”

Yıllar önce iş kurup ağabeyini görevlendiren Topaloğlu, “Ben kazandığım parayla aileme hiçbir katkım olmadı. Kız kardeşime yeni bir ev aldım. Bu kadar. Prestij Müzik’i kurdum, kazandığım parayı Mahsun Kırmızıgül, Alişan, Özcan Deniz, Haluk Levent gibi sanatçıların albümlerine harcadım… Unkapanı’nda bestecilerin haksızlığa uğradığını görünce, ünlü olmama rağmen Unkapanı’nda bir şirket kurdum ve düzen kurdum. , yerde sigara izmaritleri topladım.”

Mustafa Topaloğlu Mahsun Kırmızıgül'den bomba itiraf: Onu keşfettim, beni şirketten kovdu

“ŞİRKET DEĞERİ 50 MİLYON TL OLDU”

“Şirketimdeki hisseleri kardeşime ve arkadaşına verdim. Amerika’ya gittim ve prestij sağladılar. İkisi bir araya geldiğinde benden daha fazla söz sahibiydiler ve kardeşimin imza yetkisi vardı. Ağabeyim iyi niyetli biriydi ama etrafındakiler bu yetkiyi imzalamak için kötüye kullandılar. Birden kendimi sahibi olduğum şirkette bir çalışan olarak buldum. Kurduğum şirkette hissem yoktu. Bunu çok sonraya kadar öğrenemedim. İmza yetkisi verdiğim için beni şirketten ayırdılar. Başkalarına yakıştığı için kardeşimle aramda yıllarca kırgınlık vardı. Şirketin değeri 50 milyon TL. Şirketteki kardeşim Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir’in bir odası vardı. Bana yer açmadı. Bütün gelirimi orada harcadım. Durumu görünce gideceklerini söyledim ve gittiler. 3 ayda her şey bitti.

Mustafa Topaloğlu Mahsun Kırmızıgül'den bomba itiraf: Onu keşfettim, beni şirketten kovdu

“KIRMIZIGÜL’Ü ŞİRKETİMDEN TEŞEKKÜR EDERİM”

Kalaycıoğlu’nun “Mahsun en popüler isim olduğu için mi yoksa size karşı olanlar arasında olduğu için mi odası vardı?” Soruyla ilgili daha fazla açıklama yapan Topaloğlu, “Beni kurduğum şirketten diskalifiye ettiler ve kendi aralarında böldüler. Mahsun Kırmızıgül’ü keşfettik. Bir gün gelip beni şirketimden kovanlar arasındaydı. Keşke yapmasalardı, üzgünüm. Bu hatalar olmasaydı bu şirket çok büyüyecekti.”

“BABAMI KIRMAMAK İÇİN HAFİZDİM”

13 kardeşli bir ailede büyüdüğünü belirten Mustafa Topaloğlu, “Ben hep iyi olmaya çalıştım. Hayatım boyunca yalan söyledim ve bu benim eğitimim içindi. Amcamın yanına gittim ve babamın beni ortaokula gönderdiğini söyledim. Sonra babamlar çarşıya gelince yalanım ortaya çıktı. Babam Hafız olmamı istiyordu. “Babamı gücendirmemek için hafız oldum. Babamın istediğini yaptım ve orada okula gittim” dedi.