Murat Kekilli’nin “merhum Bülent Ersoy” fişi


Konya’nın Hüyük ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Murat Kekilli, sahnede ölen bazı sanatçıları sesleriyle taklit etmeye çalışırken yanlışlıkla Bülent Ersoy’u ‘merhum Bülent Ersoy’ ilan etti ve her iki ünlü sanatçıdan da özür diledi. ve hayranları.

konjaTürkiye’nin Huyuk ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Murat Kekillibazı ölmüş sanatçıları sesleriyle sahnede taklit etmeye çalışırken, Bülent Ersoyyanlış “öldü Bülent Ersoy‘ diye açıklama yapmadan önce hem ünlü sanatçıdan hem de hayranlarından özür diledi.

Hüyük Meydanı’nda düzenlenen Hüyük Kırmızı Altın Geleneksel El Sanatları ve Gençlik Festivali’nin konser programında sahne aldı. Murat Kekillihayranlarını şaşırttı. Sunucu Rıza Sönmez’in sahnede kendisine sunduğu Hüyük çilek tadımı ile tam not alan Kekilli, sahnede hayatını kaybeden bazı ünlü sanatçıları taklit ederek, Kara Gözlüm adlı şarkısını sesleriyle karşılaştırarak seslendirmeye çalıştı. “Kara Gözler” şarkısını 1998 yılında Adana’da bir öğrenci evinde bestelediğini hatırlatan Kekilli, şarkıyı birçok sanatçının kendisinden istemesi üzerine söylemeye başladığını belirterek, “Ama Kara Gözler’i söylemek Orta Anadolu’da farklı olmaya başladı. Deniz farklı söylemeye başladı, Trakya’dakiler farklıydı. Şarkı söylemeye başladı. Bu bana ilginç fikirler öğretti. ne gibi Kekilli, “Merhum okusaydı Bülent Ersoytaklit etmek istedi. “Ama nasıl olur” dedikten sonra yaptığı kaymayı fark eden Kekilli, yüz ifadesini değiştirerek kollarını açıp gözlerini kapatıp iki kez “özür dilerim” diyerek hem ünlü sanatçıdan hem de hayranlarından özür diledi. , O İlginç”. Sanatçıya yeni albümünün hayranlarıyla birlikte hayranları da eşlik etti. Kekilli, kendisine şöhret kapılarını açan “Tonight I Die” şarkısını da hayranlarının isteği üzerine ikinci kez sahnede seslendirdi.

Festivalin çilek yarışmasında en büyük çilek belirlendi. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi. – CONJA