Murat Gögebakan’ı kim oynuyor?


Dergi Haberleri

Yapımcılığını Metronom Film Production ve CNS Productions’ın, yapımcılığını Oğuz Sözen ve Serkan Günay’ın üstlendiği filmin açıklanmasının ardından Murat Gögebakan’ı kimin canlandıracağı merak konusu oldu. Şarkıcının hayranları prodüksiyon şirketine ve prodüksiyon ekibine mesajlar ve e-postalar yağdırdı! Şarkıya olan benzerliği ile bu role bizzat aday gösterilen yüzlerce mesajın yanı sıra, hayranlar da ünlü isimleri yüreklerine yakıştırıyor.

Haberin ardından bu etkileyici hayat hikayesinde rol almak isteyen çok ünlü isimler de senaryoyu okumak istedi. Yapım şirketi, doğru kararı vermek için bir süre isim konuşmayacaklarını, titiz bir çalışma ile hem ailesine hem de hayranlarına hitap edecek bir kadro oluşturacaklarını belirtiyor. Filmin yapımcılarından Oğuz Sözen, ünlülerden ve ünsüzlerden gelen tüm teklifleri dikkatle değerlendirdiklerini, diğer yandan Türkiye’nin en ünlü kast yönetmenlerinin yanı sıra birçok başarılı oyuncuyla da görüşmelerini sürdürdüklerini belirtti.

Senaryosunu Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak’ın kaleme aldığı filmde, izleyiciye oğlu ve eşinin seyirciyle vedalaşmasını, hayata tutunmasını, müzikle karşılaşmasını, aşkla imtihanlarını anlatıyor. “Sana aşık oldum” ve “Sana aşığım” diyen milyonlarca insanla karşılaşması. Filmin 2023 yılında vizyona girmesi planlanıyor.