Murat Boz’la sarhoş şarkı söylerken üzülen Berkay, kendini eleştirdi: Korkunç


Dergi Haberleri

2023 yılının ilk günlerinde alkollü araç kullandığı için polis kontrol noktasında yakalanan ve ehliyetine el konulan şarkıcı Berkay Şahin, önceki gece Murat Boz ile bir mekanda şarkı söyledi. Alkolün etkisiyle patlatılan Berkay, sosyal medyada dolaşan görüntülerle alay konusu olurken sessizliğini bozdu.

PERFORMANS HİÇ MEMNUN OLMADI

Murat Boz’la arka arkaya şarkı söyleyen Berkay, alkolden patladı. Berkay ve Murat Boz’un sahnedeki performansı kısa sürede sosyal medyada gündem olunca, Berkay’ın “Sesi kaçmış, ne var?” diye yorumlar yapıldı.

Murat Boz'la sarhoş şarkı söylerken üzülen Berkay, kendini eleştirdi: Korkunç

“Şarkı söylemedim, korkunç”

Instagram hesabından gelen eleştirilere yanıt olarak Berkay, güzel performanslarını gündeme getirmemekle suçlayarak kendi sesini eleştirmekten geri kalmadı. Şarkıcı yaptığı açıklamalarda, “Biz şarkı söylemedik. Berbat… Adımızı söylemek bir mucize olurdu. Her halükarda, güzel bir hatıraydı. Konserlerimizi takip eden hatta gelenlerin, müziği üst düzeyde yapılan eserleri bizimle paylaşmalarını dilerim. Bir de ben böyleyim, tabii ki bu dikkat çeker! Ayrıca, burada gerçekten performans yok. Bu korkunç. İşte eğlenmek için çıktığın gece, bir daha şarkı söyleme hatasına düşmezsin” dedi.

Murat Boz'la sarhoş şarkı söylerken üzülen Berkay, kendini eleştirdi: Korkunç