Müjde Ar, Demet Akalın’a tepki gösterdi! Gerçeğin farklı olduğu ortaya çıktı


Şarkıcı Demet Akalın, bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı, “Bana resmen elma suyu verdiler” sözleriyle garsonun kafasına döktü. Akalın’ın fotoğrafları Twitter’da gündem oldu. Birçok kullanıcı Akalın’a tepki gösterdi. Müjde Ar’ın da tepki gösterdiği haber basına yansıdı. Ancak Ar, Twitter hesabının olmadığını ve sahte bir hesaptan paylaşıldığını belirterek dava açacağını söyledi.

Sinema sanatçısı Müjde Ar adına açılan sahte hesap, yaptığı paylaşımla sosyal medyada gündem oldu… Müjde Ar adına açılan sahte Twitter hesabının oluşturduğu gönderide; “Sanatçılar var, sanatçılar var… Kusura bakmayın Demet Akalın. İnsanlar geçimlerini sağlamak için çalışırlar, kendilerini utandırmak için değil. Sonuçta geçimini sağlamak için oradasın. Aynısı sana yapılsa ne olurdu? Bu yüzden kazandım “Videoyu paylaşmayın. İzlemeseydim… Resmen mahcup olurdum” dendi.

MÜJDE AR ​​​”BULAR HASTA İNSANLAR”

Sahte hesabın yayınlanmasının ardından sosyal medyada ulusal basında açıklamalar yayıldı ve dergi Sanatçı Müjde Ar, internet sitesine geçerek gazeteci Olcay Ünal Sert ile görüştü ve Twitter hesabının olmadığını söyledi.

Müjde Ar, Magazinsortie.com’a yaptığı açıklamada; Dedi ki: “Twitter hesabım yok. Utanmazlık ve zulüm son safhalarındadır. Benim adımı da kullanıyor. Dava edeceğim. Bunlar hasta insanlar…” Tecrübeli oyuncu Müjde Ar da Olcay Ünal Sert’e Twitter’da hesap açmaya niyeti olmadığını söyledi.

“İLK ADIMDA ÖDEME YAPIYORUZ”

Demet Akalın Gelen tepkilere Instagram hesabından yanıt verdi. Formula 1’de şampanya dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan Akalın, “İlk etapta eşitleyeceğiz” dedi.

NE OLDU?

Demet Akalın’ın sahne aldığı mekanda kafasına şampanya döken garson sosyal medyada gündem oldu. Akalın elma suyu getirdiğini iddia etti ve garsondan bardağı kafasına döktükten sonra uygun şampanya getirmesini istedi.

Demet Akalın, şişeden yeni getirilen şampanyayı içmeyi tercih etti.