Muğla haber… Bodrum’da Sibel Can fırtınası


Muğla’dan Haberler: Ünlü sanatçı Sibel Can, Kerkisolfej’in düzenlediği yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO sahnesinde bomba gibi bir gece sergiledi.

Ünlü sanatçılar Sibel canKerkisolfej’in düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO sahnesinde bomba gibi bir gece yaşandı.

Biletler saatler önce tükenirken, Sibel Can hayranları konser öncesi salona girmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Ünlü şarkıcı gece boyunca sesi, enerjisi ve yaşama sevinciyle müzikseverlere unutulmaz bir yaz gecesi yaşattı.

“Hepiniz benim için begonvilsiniz”

Başarılı sanatçı sahnede heyecanını şöyle dile getirdi: “Sen dünyanın en büyük mutluluğusun. Yıllardır hep senin için bu güzel alkışlara layık olmaya çalıştım. Geldiğiniz için sonsuz teşekkürler. Hepsi begonvil.”

Geçmişten günümüze birçok şarkının yanı sıra Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Neşet Ertaş, Barış Manço ve Ahmet Kaya hayranlarına duygulu anlar yaşattı.

Siyah ve yeşil elbisesiyle izleyenleri büyüleyen Sibel Can, yaklaşık 2 saat kaldığı sahnenin finalinde pop şarkılarıyla geçmişten gelen hayranlarını günümüze taşıdı. – Muğla