Muğla Dergisi: Dünya yıldızı rapçi Maitre Gıms Bodrum’a geliyor


Dergi Haberleri

Dünyanın en ünlü rap sanatçılarından Maitre Gıms, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verecek.

Şarkılarıyla dünya çapında milyonlarca hayranı takip eden Fransız rap sanatçısı Maitre Gims, sezonun en iddialı konserini 24 Ağustos Çarşamba günü Bodrum Gümbet B1 Club’da gerçekleştirecek.

2013 yılında çıkardığı ilk albümü “Subliminal” ile Fransa’da büyük beğeni toplayan ve 2021-2022 yılları arasında Youtube’da yarım milyardan fazla izlenmeye ulaşan rap’in karşıt çocuğu Maitre Gims, en yüksek katılım ve eğlence tabanına sahip. sezonda Bodrum’da sahne şovu yapacak.

Günler öncesinden rezervasyonları tükenen etkinlikteki performansıyla Bodrum’u coşturacak olan Gims, muhteşem görsel şovlara ev sahipliği yapacak gecede binlerce hayranının olduğu bir koroda şarkılarını seslendirecek.

Öte yandan bu özel performans için şimdiden Bodrum’a gelen ünlü rapçinin hayranları, bölgedeki otellerin doluluk oranını maksimize etmeye başladı. Konserin yapılacağı B1 Club yakınlarındaki birçok konaklama biriminde doluluk oranı %100’e yaklaşırken, konser günü aşırı kalabalıktan dolayı aksama olmaması için B1 Club tarafından yaklaşık 75 kişilik özel güvenlik ekibi oluşturuldu. . – Muğla