Müge Anlı ve eşinin ilk fotoğrafı geldi!Müge AnlıATV ekranlarında yaptığı programla reyting rekorları kıran oyuncu. Cinayetleri ortaya çıkarmak ve kayıpları bulmak için sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri. Müge AnlıGeçtiğimiz haftalarda İstanbul Asayiş Daire Başkanı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

BİRLİKTE İLK FOTOĞRAF

Müge Anlı Düğünden sonra profiline eşinin soyadını ekledi. Müge Anlı ve Tatlı Sert’in yeni sezonu merakla beklenirken, ünlü sunucunun eşiyle birlikte bir pozu sosyal medyadan sızdırıldı.

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun ilk ortak fotoğrafı Gossippasta hesabındaki paylaşımda “Düğün fotoğraflarını göremedik ama sonunda yan yana gördük” notuyla yayınlandı.

Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

“Sır olarak saklamamızın nedeni…”

Yüzbaşıoğlu, “Törenimizin fotoğraflarını çok merak ediyorlar. Bununla ilgili çok mesaj alıyorum. Öncelikle belirtmek isterim ki bu süreci gizli tutmamızın sebebi sosyal medyada benim adıma birçok fake hesabın açılması ve insanların yanlış bilgilendirilmesidir.

Bu görüntüler benim adıma açılan fake hesaplar kapatıldıktan sonra sizlerle paylaşılıyor.”

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 İstanbul doğumlu Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir.

MUG ANLI KARİYER

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Hukuk Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden aldı. Televizyon hayatında ilk kez dergi Anlı yerel olarak başladı ve Kanal D’de bir başka dergici Şenay Düdek ile yaptığı Dobra Dobra dergisi hakkında misafirlerin eğlendiği ve sohbet ettiği bir program yaptı. Şenay Düdek ve Cenk Eren, bir sezon birlikte çalıştıktan sonra FOX Türkiye ve Müge Anlı ile Kanal D’de Pakize Suda ile devam etti.

Dobra Dobra’daki sunuculuk tecrübesiyle dergi yayıncılığını bırakıp sunucu oldu ve ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert adlı kendi talk show’unu sunmaya başladı. Program, kayıp yakınlarını arayan kişileri alarak failleri meçhul veya failleri bulunamayan cinayetleri çözmeye çalışıyor. Tatlı Sert’in yanı sıra, 2010 sezonunda yine Sinan Çetin’in daha önce çektiği Film Gibi adlı programla aynı formatta ATV’de bir program sundu. “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” programında çeşitli olaylardan dolayı akrabalarıyla görüşemeyen ve yakınlarını bulamayan kişiler yer aldı.

MÜGE ANLI EVLİ Mİ?

Müge Anlı bekardır. Gazeteci Burhan Akdağ’dan 2008’de boşandı. Bu evlilikten bir kızı oldu. Müge Anlı, 2022 yazında İstanbul Asayiş Daire Başkanı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

ŞİNASI YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı ile evlenecek olan Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun memur olduğu ortaya çıktı. Anlı, “Çok saygın bir mesleği var” diyerek evleneceğini duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun İstanbul Asayiş Daire Başkanlığı’nın başında olduğu biliniyor.