Mesajları ortaya çıktı! Flaş Açıklama…


Didem Sarı, eski eşi İzzet Antebi’nin evliyken Çağla Şıkel ile yaptığı yazışmayı ifşa ederek, “Evlilik kararımız kesinleşmeden aşka bakın” dedi. İzzet Antebi’den flaş açıklama geldi. Detaylar burada…

Şu anda ünlü oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşayan iş kadını İzzet Antebi, 2009 yılında hayata başladığı Didem Antebi’den geçen yıl boşandı.

Didem Sarı, Çağla Şıkel ile eski eşi İzzet Antebi’nin evliyken yaptıkları yazışmaları sosyal medya hesabından paylaştı.

“BOŞANMADAN ÖNCE…”

Didem Sarı, yazışmaları “Evlilik kararı tamamlanmadan aşka bakın” notuyla paylaştı.

“Bütün gece aklımdaydın”

Antebi’nin Şıkel’e “Dünyada güzel” dediği, Şikel’in ise “Bütün gece aklımdaydı” dediği görülüyor.

Haberde İzzet Antebi ve Çağla Şıkel kalp emojileriyle konuşuyor.

“AÇIĞIZ”

Posta’ya konuşan Antebi, “22 Eylül 2021’de boşandık. Bu yazılar Ekim tarihli. Didem, ayrılıktan sonra Instagram hesabımı hackledi. Ayrıca Çağla Şıkel ile hiç ilişkim olmadı.

Sevgilim değil, sadece arkadaşım. Eski sevgilime dava açacağım dedi.

ÇAĞLA ŞİKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, kaç yaşında; Çağla Şıkel 2 Ocak 1979’da İstanbul’da doğdu. Türk model, oyuncu ve sunucudur.

Annesi Asuman Şıkel Adanalı, babası Karslı Azeri Türk’tür. Çağla Şıkel, 1985 yılında İstanbul’da Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda ilkokula başladı. İlkokulu bitirdikten sonra yüksek lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. Lise eğitimini 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamladıktan sonra 1997-1999 yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda lisans eğitimini aldı ve 1999 yılında mezun oldu.

1996 yılında Odessia filminde Çağla Şikel rol aldı. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasını kazandıktan sonra Seyşeller’deki Miss World 97 güzellik yarışmasına katıldı ve Dünya Güzellik Kraliçesi ödülünü (Avrupa’nın Güzellik Kraliçesi) kazandı.

1997-2003 yılları arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelerde yer aldı.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, 10 Ağustos 2008’de şarkıcı Emre Altuğ ile evlendi. İlk oğulları Hüseyin Kuzey Altuğ 31 Ekim 2009’da, ikinci oğulları Uzay Tuncer Altuğ 2 Mart 2012’de dünyaya geldi. Şikel ve Altuğ 2015 yılında barışarak boşandı.

İZZET ANTEBİ KİMDİR?

İzzet Antebi 1 Haziran 1977’de doğdu. Ünlü iş adamı Moris Antebi’nin oğludur. Kariyerini ailesiyle birlikte yürüttüğü aile şirketi Unitks’te ilerleten İzzet Antebi, şirketin yönetiminde söz sahibidir. Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmanın İstanbul ve İzmir’de üretim tesisleri bulunmaktadır.

İzzet Antebi, bir dönem farklı mekanlarda hizmet veren Venge adlı restoranların da sahibi.

İzzet Antebi, 2009-2021 yılları arasında Didem Sarı ile evlendi.