Merve Demir…ALEYNA FOX’UN ANNESİNE ŞOK TEPKİ; “BAĞLANABİLİRİM!”


Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, son olarak 1989 yılında, söz ve müziği Cengiz Tekin’e ait olan Bergen’in “Seni Kalbimden Tekmeledim” şarkısıyla müzik dünyasına giriş yaptı. Geçen hafta İbrahim Tatlıses’in alt kadrosunda sahneye çıkan Merve Demir’in şarkısına şok bir tepki geldi…

Sorun bundan sonra başladı… Bu şarkının tüm haklarına sahip olan şarkıcı Merve Demir, bu şarkıyı daha bir buçuk ay önce yayınladı. Demir, şarkıyla ilgili kendi onayının bulunmadığını ve bu şarkıyı söyleme hakkının bulunmadığını belirterek;

“-Şarkının tüm dağıtım, çoğaltma ve üçüncü şahıslara satış haklarını Cengiz Tekin’den şirketimiz VG Müzik aracılığıyla satın aldım!… Ama bu bana zarar vermedi! Havva’nın evinde büyüdüm!

Mehmet Abi ile evlendiğimde düğününde gelinlik giydim!

Merve Demir...ALEYNA FOX'UN ANNESİNE ŞOK TEPKİ;  'BAĞLANABİLİRİM!'

Bir buçuk ay önce çıkardığım şarkıyı söylüyorsun ama beni arayıp ‘Merve bu şarkıyı sen yaptın ama ben de çok seviyorum, o yüzden söylemek istiyorum’ demesini bekliyordum. Beni incitti ve sadakatsizlik gibi hissettim” dedi.

Örneğin Merve Demir şarkıyı durdurmaya karar verdiğinde; ‘Avukatlarımız onlarla görüşecek. Buluştuktan sonra şarkıyı toplayabiliriz!’ dedi.