Merve Boluğur sessizliğini bozarak eski eşi Murat Dalkılıç’a şiddetli bir şekilde bomba attı: Bu benim ilk gösteri koçum.


Şarkıcı Murat Dalkılıç geçtiğimiz günlerde eski eşi Merve Boluğur hakkında bazı açıklamalar yaptı. “Merve isterse ayrılık sebebimizi açıklayabilir” diyen Dalkılıç, eski eşinden çok sert bir yanıt aldı. Boluğur, bu sözlere “Bu şovun eğitmeni” diyerek yanıt verdi.

Murat DalkılıçEski eşi Merve Boluğur ile ilgili açıklamalar dergi Toplumu bomba gibi vurdu. Boluğur’un boşandıktan sonra zihinsel olarak zor zamanlar geçirdiği ve bu nedenle ekranlardan uzaklaştığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaptığı açıklama ve paylaşımlarla ortalığı karıştıran ünlü oyuncu hakkında “Murat’tan sonra toparlanamadı” ve “Bu kız çıldırdı” yorumları yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları da Dalkılıç’ı eleştirdi. Dalkılıç, “Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıyordu. Merve bir gün neden ayrıldığımızı açıklayacak…” Eski eşi Merve Boluğur bu sözlere öfkeyle tepki gösterdi.

Merve Boluğur sessizliğini bozarak eski eşi Murat Dalkılıç'ı bombaladı: Bu benim ilk gösteri koçum.

Sosyal medya hesabından eski eşini hedef alan bir açıklama yapan Merve Boluğur, “Geçmişimden hiç bahsetmedim çünkü benim için bitti. Sessizliğimin sebebi her zaman saygı olmuştur. Ama kimse beni sık sık ısırmaz. Eskiler yok. Son kez bir tavrım, bir imajım var. Ayağa kalkıp berbat bir şeyi ödüllendirmenin ne anlamı var? yanındaki kadına saygı duy. ve Merve’nin sana açıklama yapmasına izin ver. Ben son kez gösteri koçuyum. Şimdi haklarımı savunacağım. Kimse beni birden fazla konuda mahkum edemez. Lütfen millet: “Benden herkese uzak durun. Benden de uzak duracaksın. Cahillerin psikolojik baskısından bıktım usandım. sen işsiz misin Sen tam bir psikologdun. Düz kafalarına sadık kal kardeşim. ben sadece Merve’yim ” söz konusu.

Merve Boluğur sessizliğini bozarak eski eşi Murat Dalkılıç'ı bombaladı: Bu benim ilk gösteri koçum.

Dün yeni sevgilisiyle el ele yürüyen Merve Boluğur, eski eşinin açıklamalarını soran gazetecilere sert tepki gösterdi. Boluğur ile gazeteciler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.

İkili arasındaki polemiğin ardından Murat Dalkılıç’ın sözleri sorgulanmaya başladı. Dalkılıç önceki gün yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Eski eşim Merve’nin “Bu kız deli” hashtag’iyle toplumla bir süre paylaşmaya ne hakkı var, nasıl özgürce ve istediği gibi yaşıyor? her gün, günün her saati görülebilir. Bunları medyayla paylaşıyorsunuz! Onu her gün görüyor musun ve düşünmüyor musun? Bir insanın sizinle bu duruma ne kadar üzülebileceğinin farkında değil misiniz?Ne kadar tehlikeli olduğunuzun farkına varmanızı ve buna bir an önce son vermenizi canı gönülden diliyorum.

Bu sıfatların benimle olan ilişkisine gelince; İlk başta gerçekten şaka yapıyorsun sandım ama açıklama gereği duydum çünkü her gün yüzlerce ciddi nefret mesajı geliyor… Ne yaparsan yap asla kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım… Merve ailemin yıpranmış soyadına sahip. ne olursa olsun. Bir gün canı isterse Merve ayrılığımızın nedenini açıklar… Şimdi izninizle kendi hayatımızı dilediğimiz gibi yaşayalım…”

Merve Boluğur sessizliğini bozarak eski eşi Murat Dalkılıç'a şiddetli bir şekilde bomba attı: Bu benim ilk gösteri koçum.