Melek Mosso’dan muhteşem konser


Dergi Haberleri

manisa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Kurtuluş Konserleri”nin 3. gününde ünlü sanatçı. melek yosunuCumhuriyet Meydanı’nda sahne aldı. Mosso, şarkıları ve sahne performanslarıyla binlerce Manisalı’ya muhteşem bir gece yaşattı.

manisa Cumhuriyet Meydanı, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin ve mahallelerinin düşman işgalinden kurtarılmasının 100. yılı özelinde düzenlediği “Kurtuluş Konserleri”nde bu kez ünlü sanatçı Melek Mosso’yu ağırladı. Konsere binlerce Manisalı, Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzgülü, MHP İl Başkanı Murat Öner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Emre Özünlü, 1. Hukuk Müşaviri Mahir Sağlam ve MHP katıldı. Şehzadeler’e İlçe Başkanı Şener Özten eşlik ederken, Başkan danışmanları, daire başkanları da izledi. Sahadaki heyecan Melek Mosso’nun sahneye çıkmasıyla doruğa ulaştı. Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına alkışlarla karşılanan Melek Mosso’ya Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzgülü çiçek ve mesir ezmesi takdim ederek meydandaki coşkunun mutluluğunu paylaştı.

unutulmaz bir gece

Konuşmaların ve çiçeklerin ardından sahne performansına devam eden Mosso, Manisalıları büyüledi. Manisalılar Mosso’nun söylediği şarkılara eşlik ederken cep telefonlarıyla bu güzel anları ölümsüzleştirdi. Hareketli oyunları ve sahne performansıyla Manisa’da büyük beğeni toplayan Mosso, duygu yüklü oyunlarıyla da sevenlerini duygulandırdı. – MANİSA