Mehmet Dinçerler’in hisseleri de ortaya çıktı! şok edici sözler…


Dergi Haberleri

Etkinlik Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mehmet DinçerlerBoşanacağını duyurdu. Notunda “Çünkü anlaşarak bitiremedik” ifadesini kullanması dikkat çekti.

Mehmet DinçerlerHadise’nin boşanma kararının ardından evlenmeyi teklif ettiği tüm mücevherleri ve 3 milyon TL’lik yüzüğü de istediği iddia edildi.

Tüm bu iddiaların ardından Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu.

“Kendimi aramak objektiftir”

Dinçerler, “Bana yapılan atıflar haksızdır. İlişkimiz boyunca Hadise’nin sanatsal yaşamına en çok destek olan kişi bendim. Konserlerini ailemle birlikte önden gururla izledim. Bu nedenle ortaya atılan iddialara şaşırdım.

Evliliğimizi bitirme kararı bizim ortak fikrimizdir. Hadise’den herhangi bir talep almadım. Kendi dünyama dönmeleri için herkesten saygı bekliyorum” dedi.

ESKİ TWEETLER BİR OLAY OLDU

Tüm bu olayların ardından Mehmet Dinçerler’in eski tweetleri sosyal medyada gündem oldu. Dinçerler’in 24 yaşında Beşiktaş hakkında yaptığı uygunsuz açıklamalar, taraftar grubu Çarşı’nın tepkisine yol açtı.

İŞTE TWİTLER…

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 doğumlu Mehmet Dinçerler, Türkiye’nin ünlü kahve markasının CEO’sudur.

Hacı Sayid’in Türkiye’deki ikinci kuşak adı olan Mehmet Dinçerler, CEO Burhan Dinçerler Hacı Sayid’in oğludur.

Ünlü baklava markası Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, 2012 yılında Gloria Jean’s Coffees’in isim hakkını satın alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e devretti.

Türkiye’de yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan kahve zincirini yıllar önce satın alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, markayı 65 şubeyle kısa sürede yeniden piyasaya sürdü.