Mehmet Dinçerler’den flaş olay açıklaması


Dergi Haberleri

4 ay önce evlenen Hadise Mehmet DinçerlerBoşandığı ortaya çıktı.

Önceki gün Mehmet DinçerlerKendisine dava açan ünlü şarkıcı, bu hamlesinin ardından girişimciyi sosyal medya hesaplarından sildi.

Mehmet Dinçerler‘ın alyansı ve Hadise’nin ‘Little Way’ şarkısında gözyaşlarını tutamaması ilişkinin bittiği haberini kırdı.

“SÖZLEŞME YAPMADIK”

Tüm bu yaşananların ardından Hadise, sosyal medya hesabından boşandığını duyurdu. Notunda “Çünkü anlaşarak bitiremedik” ifadesini kullanması dikkat çekti.

2. yan programın iddiasına göre; Mehmet DinçerlerBoşanma kararının ardından Hadise’den tüm mücevherlerini ve evlenmeyi teklif ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğü de istedi.

Tüm bu iddiaların ardından Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu.

“Kendimi aramak objektiftir”

Dinçerler, “Bana yapılan atıflar haksızdır. İlişkimiz boyunca Hadise’nin sanatsal yaşamına en çok destek olan kişi bendim. Ailemle konserlerini önden gururla izledim. Bu nedenle ortaya atılan iddialar beni şaşırttı.

Evliliğimizi bitirme kararı bizim ortak fikrimizdir. Hadise’den herhangi bir talep almadım. Kendi dünyama dönmeleri için herkesten saygı bekliyorum” dedi.

İŞTE MEHMET DİNÇERLER’İN AÇIKLAMASI

HADİSE KİMDİR?

Hadise nerelidir ve kaç yaşındadır? Hadise, 22 Ekim 1985 BelçikaAnvers’te doğdu. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşında.

“Hülya” adında bir ablası, “Derya” ve “Murat” adında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972’de çalışmak istedi. BelçikaHadise’ye gitti, üniversite eğitimini Pazarlama ve Çağdaş Diller alanında aldı. Müziğe olan ilgisinden dolayı işini bırakmamış ve ailesinin desteğiyle müzik eğitimi almıştır.

Hadise 11 yaşındayken ailesi evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşında idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarışma sonucunda ilk 10’a giremedi ancak 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul ettikten sonra albüm için hazırlıklara başladı.

İlk şarkısı “Sweat” 1 Kasım 2004’te single olarak yayınlandı. Mayıs 2005’te ikinci single’ı “Stir Me Up”ı yayınladı ve şarkı için ilk müzik videosunu yönetti. Şarkı sayesinde adı Türk basınına girdi. Ekim 2005’te üçüncü single’ı “Milk Chocolate Girl”ü yayınladı. Kasım 2005’te ilk stüdyo albümü “Sweat”i çıkardı. Albümdeki “Ain’t No Love Lost” ve “Bad Boy” şarkılarını da single olarak yayınladı.

Şarkıcı, ikinci stüdyo albümü A Good Kiss’in ilk single’ını Eylül 2007’de yayınladı ve video klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de “My Body” albümünün ikinci single’ı yayınlandı. Şarkının klibini Şenol Korkmaz yönetti.

Serdar Ortaç’ın Haziran 2008’de çıkan “Nefes” albümünde yer alan “Düşman” şarkısında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Aynı ay ikinci stüdyo albümü Hadise’yi çıkardı. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Albüme Sezen Aksu’nun yazdığı “A Good Kiss” şarkısının Türkçe versiyonu olan “Deli Boy”u da ekledi.

Ağustos 2008’de MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En İyi Türk Şarkıcı kategorisinde aday gösterildi ancak ödülü Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise, 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi ilk kez temsil edebiliyor. haberler 2007 sonlarında çıktı. Ekim 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edeceği açıklandı. 31 Aralık 2008’de Sinan Akçıl ve Stefan Fernande ile yarışma için bestelediği “Düm Tek Tek” şarkısını ilk kez TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009 tarihinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, İngiltere, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam not aldı; Toplam 177 puanla Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN GİZLİLİĞİ

1985 doğumlu Hadise, 2022’de 36 yaşında olacak.

Hadise, geçtiğimiz aylarda işadamı Mehmet Dinçerler ile evlendi.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 doğumlu Mehmet Dinçerler, Türkiye’nin ünlü kahve markasının CEO’sudur.

Hacı Sayid’in Türkiye’deki ikinci kuşak adı olan Mehmet Dinçerler, CEO Burhan Dinçerler Hacı Sayid’in oğludur.

Ünlü baklava markası Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, 2012 yılında Gloria Jean’s Coffees’in isim hakkını satın alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e devretti.

Türkiye’de yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan kahve zincirini yıllar önce satın alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, markayı 65 şubeyle kısa sürede yeniden piyasaya sürdü.