Mehmet Dinçerler Hadise’den boşandı!


Dergi Haberleri

Bir yıllık ilişkilerini Nisan ayı sonunda resmileştiren çift, düğünden bu yana yüzü gülmüyordu.

Etkinlik‘ eski ilişkisi hep gündemde, Mehmet DinçerlerAile şirketi borç sıkıntılarını atlatamayan ikili, sonunda kendi yollarına gitmeye karar verdi.

Boşanma kararına imza atan ünlü çift, Beykoz 2. Aile Mahkemesi’ndeki davanın ardından 30 Eylül 2022’de boşandı.

Şarkıcı EtkinlikGirişimci boşandı Mehmet DinçerlerBir önceki akşam ise Bebek’te etkinlik yerinden bir çıkış denetlendi.

Susturuldu

Düğünde ve boşanmadan sonra takılan takılar nihayet evde sadece elektrikli süpürge robotu ve EtkinlikTörende gümüş tepsiyi aldığı haberini soran gazetecilere yanıt vermeyen Dinçerler, arkadaşıyla birlikte mekanın önünde sıfırladıkları arabasına binerek ortadan kayboldu.

HADİSE’NİN BORÇLARI TUTULDU!

Etkinlik Mehmet Dinçerler ile Mehmet Dinçerler’in ayrılmasına yönelik bir diğer talep de, Mehmet Dinçerler’in evlilikleri sırasında yaşadığı evin ödenmesiyle ilgili. İddiaya göre İbrahim Çelikkol’un evinde yaşayan eski bir çift olan Dinçerler, evi boşaltarak eski eşine 6 aylık kira ve depozito borcunu ödedi. EtkinlikOnu yok etti.

Mehmet Dinçerler’in 150 bin TL’lik kefaletini ödemediği öğrenilince İbrahim Çelikkol, EtkinlikEvi istediğin kadar kullanabilirsin sözleriyle destekledi.

HADİSE VE MEHMET DİNÇERLER NEDEN boşandı?

EtkinlikMurda’nın klibinde ve konserinde Murda ile samimi görüntüleri de evliliğin sona ermesine sebep olarak gösteriliyor.

Diğer tarafta Dinçerler EtkinlikBöylece sahne kıyafetlerine dahil oldu EtkinlikAyrılma kararı aldığı iddia edildi. Üzerinde psikolojik baskı olan ünlü şarkıcı Etkinlikİddialara göre, geçemedi ve boşanma davası açtı.

Etkinlik ve Mehmet Dinçerler 30 Eylül 2022’de tek celsede boşandı.

HADİSE KİMDİR?

Etkinlik o nereli ve kaç yaşında; Etkinlik22 Ekim 1985’te Belçika’nın Antwerp kentinde doğdu. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşında.

“Hülya” adında bir ablası, “Derya” ve “Murat” adında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972’de çalışmak için Belçika’ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve çağdaş dillerde aldı. Müziğe olan ilgisinden dolayı işini bırakmamış ve ailesinin desteğiyle müzik eğitimi almıştır.

Hadise 11 yaşındayken ailesi evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşında idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarışma sonucunda ilk 10’a giremedi ancak 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul ettikten sonra albüm için hazırlıklara başladı.

İlk şarkısı “Sweat” 1 Kasım 2004’te single olarak yayınlandı. Mayıs 2005’te ikinci single’ı “Stir Me Up”ı yayınladı ve şarkı için ilk müzik videosunu yönetti. Şarkı sayesinde adı Türk basınına girdi. Ekim 2005’te üçüncü single’ı “Milk Chocolate Girl”ü yayınladı. Kasım 2005’te ilk stüdyo albümü “Sweat”i çıkardı. Albümdeki “Ain’t No Love Lost” ve “Bad Boy” şarkılarını da single olarak yayınladı.

Şarkıcı, ikinci stüdyo albümü A Good Kiss’in ilk single’ını Eylül 2007’de yayınladı ve video klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de “My Body” albümünün ikinci single’ı yayınlandı. Şarkının klibini Şenol Korkmaz yönetti.

Serdar Ortaç’ın Haziran 2008’de çıkan “Nefes” albümünde yer alan “Düşman” şarkısında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Aynı ay ikinci stüdyo albümü Hadise’yi çıkardı. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Albüme Sezen Aksu’nun yazdığı “A Good Kiss” şarkısının Türkçe versiyonu olan “Deli Boy”u da ekledi.

Ağustos 2008’de MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En İyi Türk Şarkıcı kategorisinde aday gösterildi ancak ödülü Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise, 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi ilk kez temsil edebiliyor. haberler 2007 sonlarında çıktı. Ekim 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edeceği açıklandı. 31 Aralık 2008’de Sinan Akçıl ve Stefan Fernande ile yarışma için bestelediği “Düm Tek Tek” şarkısını ilk kez TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009 tarihinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, İngiltere, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam not aldı; Toplam 177 puanla Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN GİZLİLİĞİ

1985 doğumlu Hadise, 2022’de 36 yaşında olacak.

Hadise, 30 Nisan 2022’de işadamı Mehmet Dinçerler ile evlendi. İkili 30 Eylül 2022’de boşandı.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 doğumlu Mehmet Dinçerler, Türkiye’nin ünlü kahve markasının CEO’sudur.

Hacı Sayid’in Türkiye’deki ikinci kuşak adı olan Mehmet Dinçerler, CEO Burhan Dinçerler Hacı Sayid’in oğludur.

Ünlü baklava markası Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, 2012 yılında Gloria Jean’s Coffees’in isim hakkını satın alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e devretti.

Türkiye’de yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan kahve zincirini yıllar önce satın alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, markayı 65 şubeyle kısa sürede yeniden piyasaya sürdü.

MEHMET DİNÇERLER GİZLİLİK

Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022’de şarkıcı Hadise ile evlendi. İkili 30 Eylül 2022’de boşandı.