MasterChef Türkiye’de yarışmaya veda eden isim Dilan oldu


Dergi Haberleri

Jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın yer aldığı MasterChef Türkiye, dün akşam Eleme Gecesi bölümüyle beyaz perdeye geldi. Çembere adım atan Vural, Burak, Melih, Yağız, Dilan ve Serpilay iki etaplı eleme turunu geçmek için ter döktü.

YARIŞMAYI DİLAN ÖDÜLLENDİRDİ

Eleme turunun ilk etabında katılımcılar, maş fasulyesi ile en yaratıcı ve lezzetli yemeği hazırlamaya çalıştı. Bu raundu geçen Serpilay, Burak ve Yağız en başarılı plakaları hazırlayarak eleme turunu atlattı. İkinci tura kalan Dilan, Vural ve Melih, Danilo Zanna’nın “Palamutto” tarifini pişirmeye çalıştı. Verilen sürenin sonunda Dilan en başarısız yemeği hazırlayarak yarışmaya veda etti.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Dilan oldu

HUNGUR HEİNTE

Elendiğini öğrendikten sonra çığlıklar atarak “hayallerim vardı” diyen 20 yaşındaki Dilan, “O yaşa gelene kadar hayatımda çok acılar çektim. Herkes bana ‘İyi olacaksın’ dedi. . “MasterChef benim için bir kapıydı. Çok zor bir hayatın içinde büyüdüm. Hayat benden çok şey aldı. Elenmeyi hiç istemedim ama hak ettim çünkü burası çok zor. Hatalarım olduysa özür dilerim, “dedi.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Dilan oldu