MasterChef Türkiye’de iki kadın yarışmacı birbirine girdi! Fatma Nur bayıldı


Dergi Haberleri

TV8 ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye, en önemli personel seçimleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Yarışmanın dün yayınlanan bölümünde ana oyuncu kadrosuna seçilen Dilan ile Fatma Nur arasında tansiyon yükseldi.

“ZORBALIK OLMADAN HERKESLE KONUŞMAK ZORUNDASINIZ”

Barış’la balkonda konuşan Dilan, Fatma Nur’un şu cümlesine kızdı: “Boş iddialardan ve sözlerden etkilenmem. cevapladı. Fatma Nur’un “Bence senin doğal halin çok agresif” açıklamasına çok kızan Dilan, “Normalde saldırgan bir insan değilim ama dün ‘Yanlış tanım yapıyorum’ demiştin doğru değildi. “Oturmuş olman, aşağıdaki insanlardan üstün olduğun anlamına gelmez. Kimse kimseden üstün değildir. Aşağıdaki herkesin zorbalık yapmadan saygılı bir şekilde konuşması gerekiyor. Sırf sen zirvedesin diye hiçbir arkadaşımın seni ezmesine izin vermeyeceğim. İki gün önce oradaydın, tıpkı onlar gibi.”

Dilan ve Fatma Nur MasterChef Türkiye'de Buluştu

SADECE FATMA OLDU

Gergin atmosfere sinirlenen Dilan Fatma Nur, arkadaşlarına gelerek, “Allah aşkına alın onu benden” diyerek yanıt verdi. Yaşananlardan sonra Fatma Nur kötüydü. Arkadaşlarına “Nabzıma bak, iyi değilim” diyen Fatma Nur’a doktorlar müdahale etti.

Dilan ve Fatma Nur MasterChef Türkiye'de Buluştu

Dilan ve Fatma Nur MasterChef Türkiye'de Buluştu