Madrigal gitarist Ceyhun Kaan Karakaş’tan 84 milyon kez dinlenen şarkılarıyla ilgili büyük itirafHer şarkısıyla geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Madrigal Band’in gitaristi Ceyhun Kaan Karakaş, Haberler.com YouTube kanalına Melis Yaşar’ın konuğu oldu. Grup hakkında konuşan Karakaş, 84 milyon kez dinlenen şarkılarından da bahsetti.

Yaşar’ın “Madrigal Grubu Nasıl Oluştu?” Karakaş, soruya cevaben, “Bu basımı iki kısma ayırmak gerekir, çünkü isim almadan önce madrigal hali ve isim aldıktan sonra hali vardır. Grubu 2007 yılında kurduk. Kaan Alici ile birlikte grubu kurduk. Lise arkadaşıydık ve müzik yapmak için bir grup kurduk. Grubun ilk adı Mavera’ydı. 2013 yılına kadar bu isimle müzik yaptık ama takım değişmeye devam etti. Sonra o sırada Taksim’de konser veren Anıl ile konuştuk. Konuşup anlaştık ve 2013 yılında gruba katıldı. Sonra Sanlı geldi ve grup oluşmaya başladı.

Madrigal gitarist Ceyhun Kaan Karakaş'tan 84 milyon kez dinlenen şarkılarıyla ilgili büyük itiraf

Karakaş, dönüm noktaları hakkında şunları söyledi: “Kelebekler adlı şarkımız bizim için bir dönüm noktası oldu. Konserlere giderek para kazanamadığımız zamanlar oldu. Butterflies şarkımız çok iyi geri dönüşler alınca devam etmeye karar verdik ve uzun sürmedi, grubu dağıtmayı düşündük.”

84 milyon kez dinlenen ‘Seni Sıkıntılar’ adlı şarkısıyla ilgili itirafta bulunan ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: şarkı. Biz böyle hayal edemezdik. 1 milyon alsak yeter diye düşündüm. Şarkının işe yaramayacağını bile düşündüm. Kelebeklerin şarkımızın yarısını dinleyeceğini düşünmüştüm. Şarkı kayboldu. “

Madrigal gitarist Ceyhun Kaan Karakaş'tan 84 milyon kez dinlenen şarkılarıyla ilgili büyük itiraf