La Case de Papel’in başrol oyuncusu Darko Periç, Atatürk dizisinin kadrosuna katıldı.


Dergi Haberleri

Mustafa Kemal ATATÜRK‘ ‘ nın hayatını ekrana taşıyan ve dünya çapında eş zamanlı yayınlanan Atatürk dizisi, dünyaca ünlü isimlerle kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Harry Potter dizisiyle üne kavuşan İngiliz oyuncu Emma Watson’ın ardından Aras Bulut İynemli’nin başrolde olduğu diziye bir isim daha katıldı.

La Case de Papel'in başrol oyuncusu Darko Periç, Atatürk dizisinin kadrosuna katıldı.Emma Watson

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Netflix dizisi La Casa de Papel’deki Helsinki rolüyle tanınan Sırp oyuncu Darko Periç oyuncu kadrosuna katıldı. Dünyaca ünlü isimlerle Türk oyuncuları bir araya getiren Atatürk dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak.

La Case de Papel'in başrol oyuncusu Darko Periç, Atatürk dizisinin kadrosuna katıldı.Darko Perich

Disney Plus’ın önemli projelerinden biri olan Atatürk dizisinin ilk sezonu 6 bölüm olarak hazırlandı. Dizinin müziklerini Zimmer, Interstellar, Dune: Desert Planet, Inception, Sherlock Holmes, Pirates of the Caribbean gibi dünyaca ünlü projelerin müziklerini yapan Hans Zimmer yapacak.

La Case de Papel'in başrol oyuncusu Darko Periç, Atatürk dizisinin kadrosuna katıldı.Hans Zimmer

La Case de Papel dizisinde Helsinki rolünü oynayan Darko Periç, bir röportajda “Finlandiya’nın şehri Helsinki karakterini oynamasaydın hangi şehri seçerdin?” sorusuna verdiği yanıtla sevgisini gösterdi. daha önce cevap verdi mi?

La Case de Papel'in başrol oyuncusu Darko Periç, Atatürk dizisinin kadrosuna katıldı.

La Case de Papel'in başrol oyuncusu Darko Periç, Atatürk dizisinin kadrosuna katıldı.