Kutsi’nin eşi “Bir yıldır psikolojik şiddet görüyorum” diyerek geri adım attı: Eşimden bahsetmedim.


Kutsi’nin dün sosyal medya hesabından “Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla psikolojik şiddet görüyorum” diyen eşi Sibel Ülker istifa etti. “Benim yazımda sevgili eşim Kutsi’nin adı bile geçmedi. Onu boşamadığımız için böyle bir durum söz konusu değil.”

Ünlü şarkıcı kutsalDizi setinde tanıştığı Sibel Ülker ile 7 yıl birlikte olduğu oyuncu Feyza Çıpa’dan ayrıldıktan sonra evlendi. evliliklerini gizlice yaşamak kutsalSibel Ülker’in eşi Sibel Ülker, sosyal medya hesabıyla gündeme bomba gibi düştü. Ülker’in sözlerine göre “Bir yıldır psikolojik şiddet görüyorum” kutsal‘e dönüştürür. Genç kadın yanlış anlaşıldığını belirterek yeni bir paylaşım yaptı.

“ÇOCUKLARIMDA PSİKOLOJİK ŞİDDET GÖRÜYORUM”

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Ülker, “Bir yılı aşkın süredir çocuklarımda gördüğüm tüm psikolojik şiddet ve manipülasyonları tek tek anlatacağım. Ülker’in paylaşımı, şarkıcının kızlarıyla vakit geçirmek için eski eşinin yanına gidip orada fotoğraf çektirdiği için paylaştığı söyleniyor. paylaştıktan sonra gözler kutsalÜlker’den bir hisse daha geldi.

Kutsi'nin eşi şunları söyledi:

“SEVGİLİ EŞİMLE BAĞLANTI YOK”

Ülker, paylaşımında bahsettiği kişinin Kutsi olmadığını belirterek, “Dünkü yazı tamamen yanlış anlaşıldı. Benim yazımda sevgili eşim Kutsi’nin adı bile geçmedi. Ondan boşanmadık diye bir şey yok. Her şey baskı ve baskı ile ilgili. Oyuncuları yüzlerinde bir maskeyle taşladığım ve arkamdan etrafımı sardığım bir performans yapıyorlar. Gizli Instagram sayfamda yaptığım bu gönderi yorumlanarak gündemi işgal ettiği için üzgünüm.”

Kutsi'nin eşi şunları söyledi:

Kutsi'nin eşi şunları söyledi:

Kutsi'nin eşi şunları söyledi: