KUMSmall AVM’den rekor katılımlı Ceceli konseri


Dergi Haberleri

Sefo konseri ile başlayan KUMSmall AVM Yaz Konserleri’nin ikinci ayağı dün akşam Mustafa Ceceli konseri ile devam etti. Rekor bir katılımla gerçekleşen konserde Mustafa Ceceli, en sevilen şarkılarını KUMSmall AVM’nin açık hava sahnesinde Kayseri ve çevre illerdeki hayranları için seslendirdi.

TürkiyeTürkiye’nin en sevilen sanatçılarından Mustafa Ceceli’yi dinlemek için hayranları saatler öncesinden konser alanını doldurmaya başladı. Yaptığı her şarkıyla liste başı olan ve şarkıları ezbere bilinen Mustafa Ceceli, “Random”, “Maşallah”, “Swing” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Kayseri’nin en kalabalık konserlerinden birinin düzenlendiği gecede Erciyes KSS Yapı Kooperatifi Başkanı Ercan Sarıkaya ve eşi Dilek Sarıkaya sahnede Mustafa Ceceli’ye çiçek takdim ederek Mustafa Ceceli’yi tebrik etti.

“KUMSmall AVM Yaz Konserleri” 27 Ağustos’ta Can Koç, 3 Eylül’de Gökçe ve 10 Eylül’de Yaşlı Amca konserleriyle devam edecek. Kayseri bu yaz KUMSmall AVM’de müzik ve eğlence dolu olacak. “Dünyanın Mobilyası Hayatın Merkezidir” sloganıyla Kayseri’den açılan KUMSmall AVM’de tüm konserler halka açık ve ücretsiz. – KAYSERİ