Küçük bir gün ışığı serisinden ilk fotoğraf geldi


Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ilk fotoğrafı başrol oyuncusu Seray Kaya’dan geldi. NGM’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı sezonun en iddialı dizilerinden biri olan yapım, önceki gün İtalya’da sete gitti.

Bolonya Şehirde başlayan ve Venedik’te devam eden çekimden ilk görüntü. Seray KayaÖne çıkan fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşan güzel oyuncu, dakikalar içinde binlerce yorum aldı.

Türkiye’de çekimler devam ediyor

Eylül ayında seyirciyle buluşacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları İtalyaTürkiye’de çekim yaptıktan sonra çekimlere devam edecek.

İTALYA YOLLARINDA SEYAHAT

Her projesinde oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Kaya, set aralarında İtalya sokaklarında dolaşmaktan asla geri kalmıyor.

SERAY KAYA KİMDİR?

Seray Kaya4 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. 2012 yılında Barış Sokağı dizisinde rol almaya başlayan Seray Kaya, Kocamın Ailesi dizisindeki Kırmızı Şapkalı Kız rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Daha sonra Grace Yeter dizisinde rol aldı. Ardından Kadın dizisinde başarıyla canlandırdığı Şirin karakteriyle uluslararası başarı elde etti. İlk uzun metrajlı Türkler Geliyor filminde Maria karakterine, ardından Kuruluş Osman dizisinde Lena karakterine hayat verdi.

Seray Kaya’nın oynadığı diziler

Tutuklu / Cemre Uysal / 2021

Vakıf Osman / Lena Hatun 2020-2021

Bayan / Tatlı Sarıkadı / 2017-2020

Gülmek Yeter / Gül Özdemir / 2016

Kocamın Ailesi / Miray / 2014-2015

Barış Caddesi / Rezzan / 2012

Seray Kaya’nın oynadığı filmler

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı / Maria / 2019