Koray Avcı atıyla sahneye çıktı


Elbistan’ın Kahramanmaraş ilçesinde Aşık Mahzuni Şerif’in anısına düzenlenen Elbistan Festivali’nde konser veren Koray Avcı, sahneye atıyla çıktı. 2.5 saat boyunca şarkı söyleyen Avcı, asma kattan inerek hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Yüz binlerce katılımcıyı bir araya getiren Elbistan Festivali, coşku ve heyecan dolu. Elbistan Belediyesi tarafından düzenlenen Elbistan Festivali’nin 4. akşamında müzik, dans ve eğlencenin zirvesi yaşandı. Elbistan Festivali’nde sahne gençlerin severek dinlediği Koray Avcı etrafında dönüyordu. Avcı, kendisini izlemeye gelenler arasında ata binerek sahneye çıktı. Avcı’yı at sırtında gören katılımcılar büyük ilgi gösterdi.

500.000’DEN FAZLA KATILIM

Koray Avcı, konser öncesi Aşık Mahzuni Şerif’in türkülerini dinleyerek büyüdüğünü, Elbistan’da bulunmaktan çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, festivalin ilk 4 gününde 500 binden fazla katılımcıya ulaşıldığını belirtti. Elbistan’ın Dulkadiroğlu Beyliği’nin başkenti olduğunu hatırlatan Başkan Gürbüz, Avcı’ya binmenin bu açıdan da mantıklı olduğunu vurguladı.

Koray Avcı atıyla sahneye çıktı

2.5 SAAT ŞARKI

Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Koray Avcı, performansıyla izleyenleri büyüledi. Avcı’nın seslendirdiği türküler ve türkülere katılımcılar birlikte eşlik etti. Programda; Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, konuk sanatçı Avcı’ya bölgede yetişen ve hasadı yapılmaya başlanan bir buket lavanta hediye etti. İlk kez bir konserde kendisine lavanta verildiğini kaydeden Avcı, “Benim için bir ilkti. Evde lavanta tutacağım.”

Avcı, konserinin bir bölümünde sahneden indi. Seyirciler arasında yer alan Avcı’ya sevgilerini gösteren gençler, fotoğraf ve video çekmek için birbirleriyle yarıştı.

Koray Avcı atıyla sahneye çıktı

Koray Avcı atıyla sahneye çıktı

Koray Avcı atıyla sahneye çıktı

Koray Avcı atıyla sahneye çıktı