Konut tartışmasında yeni perde


Dergi Haberleri

Sanatçı Gökhan Güney’in gelini, “Kayınpederim şantajla 8 daireyi ele geçirdi” dedi. Gökhan Güney bu iddialara “Tüm iddialar asılsızdır. Bu kadın bir hasta.”

Sanatçı Gökhan Güney, hakkındaki iddialara, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunuculuğunda Canlı Olan Neler Olduğunu canlı olarak izleyerek yanıt verdi.

“Bütün bu hikayeler yalan. Ece Güney hasta”

Gökhan Güney, gelinin tüm iddialarının asılsız olduğunu belirterek, “Bunların hepsi yalan. Bu kişi hasta. O gerçek bir hasta, bunu söylüyorum. Evler var, yok öyle bir şey. 8 ev olunca ‘Gideceğim, Taksim Meydanı’nda kendimi asacağım’ diyorlar. .’ Yemin ederim öyle bir şey yok” sözleriyle çileden çıktı. Gökhan Güney, oğlunun ölümünden önce eşi Ece Güney’e bir daire bıraktığını açıklayarak, “Ona 1+1 daire bıraktı. Teyzesi satmasın diye.

Ece Güney’in şantaj iddiası

Ece Güney’in iş adamı sevgilisinin kendisini aradığını söyleyen Gökhan Güney, Ece Güney’in iş adamının aslında uygunsuz fotoğraflarını çekip kendisine şantaj yapmasının olayın tam tersi olduğunu iddia ederek, “Eğer 100 bin dolar vermezseniz, ben basına ve eşine verecek.”

İşadamının Ece Güney’i mahkemeye verdiğini ve Ece Güney’in hapis cezasına çarptırıldığını söyledi. Gökhan Güney, “Belgelerim var, devredilmesin. Hepsini ispatlayıp basına teslim edeceğim. Ömrümde bir gün kalsa da bunu yapacağım” dedi. uygunsuz sayfalara link verildi.

“Oğlumun ölüm sebebi Ece Güney”

Oğlunun internette Ece Güney ile tanıştığını ve o sırada evliliklerini onaylamadığını açıkladı. Oğlu Selim Güney’in hastalığına değinen eski eşi için “Bu kadın bu çocuğu çıldırttı ve ölüme terk etti” dedi. – İSTANBUL