Konserde bayıldı! İzel’in sağlık durumuyla ilgili açıklama


Dergi Haberleri

“Özledim”, “İşte Yine” ve “Dönmelisin” gibi şarkılarla 90’lara yön veren İzel-Çelik-Ercan, 31 yıl sonra yeniden bir araya geldi. 25 Ağustos’ta Kuruçeşme Açık Hava’da ilk konserini veren efsane müzik grubu, dün akşam Muğla’nın Fethiye ilçesinde 1200 metrelik Babadağ Teleferik sahnesinde müzikseverlerin karşısına çıktı. konser sırasında ÖzelBayılma herkesi korkutur.

Konserin son 10 dakikasında şarkısını söylerken bayılan İzel Çeliköz’ün imdadına sahne arkadaşları Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi koştu. Bu anlar İzel-Çelik-Ercan’ı dinlemeye gelen bir seyirci tarafından kaydedildi. Kulise götürülen 53 yaşındaki sanatçıya doktorlar hemen müdahale etti.

İzel’in Babadağ teleferik bölgesinde verdiği konserden önce hiçbir şey yemediği, kan şekeri ve tansiyonunun düşmesine neden olduğu ve yüksek irtifada oksijenin etkisinden bayıldığı ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı İzel, 128 bin takipçisi olan Instagram hesabından bir video paylaşarak, sahnede bayılması ve sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Sözlerine “Merhaba canlarım, tüm sevenlerime sevgilerimi gönderiyorum” diyerek başlayan ünlü isim. Evet, biraz aksilik yaşadık” şeklinde şu ifadeleri kullandı:

“Çok güzel konserler verdik. Kuruçeşme’den bahsederken Fethiye Babadağ’da 1200 metrelik zirveye çıktık. Buranın heyecanı içinde, “Burası nasıl bir konser salonu olabilir ki?” dediğimde yemek yemeyi unuttum. ‘. Hipoglisemi olduğum için sahneye çıkmadan önce bir şeyler atıştırmak zorundayım.” Ne yazık ki o atıştırmalığımın olmaması, sahnede kan basıncımda ve şekerimde küçük bir düşüş olduğu anlamına geliyordu. Ama benim iki kahramanım vardı, Çelik ve Ercan. Hemen yakaladı ve beni yakaladı. Müdahale üst katta Fethiye Devlet Hastanesi alt katta çok teşekkür ederim her şeyi hallettiler.

“SONRA GÖRÜŞÜRÜZ”

“Yine de ‘Babadağ’da güzel bir yere mi gidiyorsunuz?’ Yemek yemeyi unutmadan dışarı çıkıyorum dedikleri zaman” diyen İzel sözlerini şöyle sonlandırdı:

“Bu arada tüm hayranlarıma, sanatçı arkadaşlarıma, beni önemseyen ve güzel mesajlar gönderen herkese şükranlarımı sunuyorum ve beni merak etmeyin, iyiyim. Bomba gibiyim, ben. Bomba gibi güzel bir yerde dinleniyorum. Görüşürüz.”