Komşuların tartışmasında şarkıcı Metin Işık’ın açıklaması ortaya çıktı: Oğlum vurdu ben vurmadım


Dergi Haberleri

15 Ağustos’ta Kayseri’de yaşayan şarkıcı Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık ile anlaşamadıkları mahallede yaşayan grup arasında tartışma çıktı. O sırada gruba Metin Işık ve oğlunun bulunduğu yerden pompalı tüfekle ateş açıldı. Kurşunla vurulan Naile D., Yusuf Memduh S., Sema A., Kader S. ve Emine A. yaralandı. Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık, karakolda yargılandıktan sonra nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

METİN IŞIK: OĞLUM 3-4 EL ATTI, YAPMAM

Olayın ardından Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı, şarkıcı Metin Işık ve oğlu hakkında “cinayete teşebbüsten” soruşturma başlattı. Metin Işık’ın açıklamasında, “Uyuşturucu aldılar. Bizi kışkırttılar. Bir gelinim ve bir kızım var. Bu yüzden onları rahatsız olduğumuz konusunda uyardım. ‘Bizi kimse durduramaz’ dediler. “Ateş etmesin diye tüfeği tuttum. Ateş etmedim” dediği ortaya çıktı.

Komşular Savaşı'nda şarkıcı Metin Işık'ın yüz ifadesi ortaya çıktı.

“METİN IŞIĞI DA ATILDI”

Anlaşıldığı üzere kurbanların yakınları Metin Işık’ın da olay sırasında ateş ettiğinden şikayet etti. Bu arada olay yerinde 2 adet tabanca bulunduğu ve şarkıcı Metin Işık’ın tabancalardan birini bizzat polislere teslim ettiği belirlendi.

Komşular Savaşı'nda şarkıcı Metin Işık'ın yüz ifadesi ortaya çıktı.

Komşular Savaşı'nda şarkıcı Metin Işık'ın yüz ifadesi ortaya çıktı.