Kocaeli’den haber… Sefo bu kez Körfez’deki hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı


Kocaeli Haber’in haberine göre, bu kez Körfez’de hayranlarına unutulmaz anlar yaşatan Sefo, konserde hastalanan genç kızın yardımına sağlık ekipleri geldi.

Sefo ayrıca bu sefer golfHayranlarına unutulmaz anlar yaşattı

Konserde hastalanan genç kızın yardımına sağlık ekipleri geldi

KOCAELİ – Birkaç gün önce Kocaeli’nin Başiskele semtinde konser veren ünlü rap sanatçısı Sefo geri döndü. golfHayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Ünlü rap sanatçısı Sefo, Kocaeli’deki konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Sefo’nun istasyonu bu sefer Körfez mahallesiydi. Körfez Belediyesi öncülüğünde Yarımca Sahili’nde düzenlenen etkinliğe her yaştan müziksever katıldı. Konser salonunu saatler önce dolduran kalabalık, Sefo’nun sahneye çıkmasıyla bir anda ayağa kalktı. Ünlü sanatçı en sevdiği şarkılarını seslendirdi ve şarkılara hayranları da eşlik etti. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, binlerce müziksevere unutulmaz bir akşam yaşatan sanatçıya bir hatıra plaketi takdim ederek, Kocaeli’nin sembollerine pişmanlıklarını sundu.

“Amacımız toplum olarak mutluluğunuzu sağlamaktır”

Konser sırasında sahne alan Bay Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Sevgili gençler, biliyorum Sefo’yu dinlemeye geldiniz, bugün ben değil, biliyorum çok fazla zamanınızı kullanmıyorum. Bu gece büyük bir uğultu ve heyecan var. Toplum olarak amacımız sizlerin mutluluğunu sağlamaktır, bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Siz çocuklar. Sizler bizim geleceğimizsiniz, bizim gururumuzsunuz” dedi.

Konserde hastalanan insanlar vardı

Büyük ilgiyle takip edilen konserde, kalabalığa bulaşan genç kızın durumu giderek kötüleşiyordu. Durumu fark eden vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine bildirdi. haberler Konserde hazır bulunan ekipler, ilk müdahaleyi yaptıktan sonra genç kızı ambulansa aldı. Bir süre sonra kendine gelen genç kız, kalabalığın arasına karışmadan konseri izlemeye devam etti.

Bir başka Sefo hayranı da ünlü sanatçıya sarılmak için kendini sahneye attı. Ancak Sefo’ya ulaşamadan yetkililer onu sahneden indirdi.