Kocaeli Gündeminden Haberler | Kocaeli’de “Ceeli” rüzgarı


Kocaeli Haber: Kocaeli’de “Ceceli” oyuncuları, Kocaeli’de Mustafa Ceceli’yi sevdi Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kocaeli’de konser veren Mustafa Ceceli, sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Kocaeli“Ceeli” kendini rüzgarlar

KocaeliMustafa Ceceli sevindirdi

KOCAELİ – KocaeliTürk pop müziğinin en ünlü isimlerinden İstanbul’da konser veren Mustafa Ceceli, sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Türk pop müziğinin en popüler isimlerinden Mustafa Ceceli, KocaeliTürkiye’nin Dilovası ilçesinde bir konser verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Dilovası Belediyesi iş birliğiyle Şehit Nihat Karataş Stadyumu’nun yanında düzenlenen etkinliğe her yaştan müziksever katıldı. Konser salonunu saatler önce dolduran kalabalık, bir anda Ceceli’nin sahnedeki performansıyla büyülendi. Ünlü sanatçı en sevdiği şarkılarını seslendirdi. Bürger de Ceceli’nin şarkılarına ahenk içinde eşlik etti. Kocaeli Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çakmak ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e çiçek ve hatıra plaketi takdim eden sanatçı, binlerce müziksevere unutulmaz bir akşam yaşattı. Konser sonunda sahne alan Kocaeli AK Parti Milletvekili Cemil Yaman, seyircileri selamlayarak Ceceli’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.