Kobra Murat: Cumhurbaşkanı Erdoğan bana “Kobram” diyor


Dergi Haberleri

Kobra Murat” olarak bilinen Romalı şarkıcı Murat Divandik haberler Global ekranlarda yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programında kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Canlı yayında özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Divandis, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştükleri 2023 Roman buluşmasından da bahsetti.

“Konseri iptal ettim ve ayrıldım”

Roma toplantısının tutanaklarına oturan Kobra Murat, programa davet edildiğini belirterek, “Aslında 20 Ocak’ta Ankara’da konserim vardı. Büyüklerimiz arayıp ‘Başkanımız istiyor’ dediler, ‘Gelmek isterdim ama o gün konserim var’ dedim. “Mutlaka seni istiyorlar” dediler, konserimi iptal ettim, seve seve gittim. Bana o kadar iyi davrandılar ki program başlamadan önce Cumhurbaşkanımızla 5-6 dakika konuşma fırsatım oldu.”

“BENİ ÇOK SEV”

Kobra Murat konuşmasına devam ederek “Cumhurbaşkanımız bana ‘Kobram’ diyor” diyerek, “O beni çok seviyor bende onu çok seviyorum. O, Tanrı’nın ışığıdır. Emine Hanım’ı da seviyorum. Allah ondan razı olsun, o da beni seviyor. Benim mahallemde bile.” Roman mahallesi ve yardıma ihtiyacı olan insanlar için her şeyi dolaşıp çözmek istiyordu. Kobra Murat ile gidelim dedi.