Kız arkadaşıyla gösterilen parti!


Dergi Haberleri

Poyraz Karayel, Gönül İşleri ve Fatmagül’ün Suç gibi projelerden tanıdığımız oyuncu Fırat Çelik, önceki gün Las Vegas Tour’da yakalandı.

“SADECE BENİ ALABİLİRSİNİZ”

KaraköyBir partide yanındaki hanımla poz vermek istemeyen Fırat Çelik, “Beni tek başına vurabilirsin” dedi.

İkili ortak bir görüntüden kurtulamadı.

Çelik, “Bayan, yeni kız arkadaşınız mı?” soruyu cevapsız bıraktı.

FIRAT ÇELİK KİMDİR?

Ünlü oyuncu Fırat Çelik 25 Mart 1981’de Stuttgart, Ostfildern, Batı Almanya’da doğdu. Henüz 2 yaşındayken ailesi Türkiye’ye dönmeye karar vermiş ve 9 yaşına kadar ailesiyle birlikte Tunceli’de yaşamıştır.

Fırat Çelik’in iki ablası ve bir ablası var.

Altı yıl Tunceli’de yaşadıktan sonra ailesiyle birlikte Paris’e yerleşen Fırat Çelik, Fransa’da eğitim gördü. Paris’in bir banliyösü olan Champigny-sur-Marne’deki Louise Michel Ortaokulu’ndan sonra Langevin Wallon Lisesi’ne gitti. İşletme ve İdari Bilimler Bölümü’nden mezun olan Fırat Çelik, 19 yaşında babasına yardım etmek için çalışmaya karar verdi.

Fırat Çelik, birçok iş arasında modellik yapmaya başladığı Paris’e taşındı. Daha sonra katıldığı bir oyuncu kadrosunda Moliere’in The Miser’ından bir monolog seslendirdi. Raymond Acquaviva, Fırat Çelik’i kendi okuluna gitmeye ikna etti ve böylece Ani Tiyatro atölyelerine katıldı. Bu atölyelerde bir yıl eğitim gördü. Fırat Çelik’in profesyonel tiyatro kariyeri 2006 yılında yönetmen Thierry Harcourt ile yollarının kesişmesiyle başladı.

Fırat Çelik, bugüne kadar; Poyraz Karayel, Gönül İşleri ve Fatmagül’ün Suç gibi popüler projelerde yer aldı.