Kirve’den sünnetli çocuğa kürek sürprizi


Dergi Haberleri

Kirve’den sünnetli çocuğa kürek sürprizi

AYDIN ​​​​​ – Aydın’ın Nazilli Mahallesi’ne 6 yaşındaki yeğeninin çok sevdiği malasını sünnet arabası olarak getiren Yasin Aran, yeğeninin mutluluğunu paylaştı.

Esma-Harun Terzi çiftinin oğulları Mustafa Aydın ve Harun Eymen için erkekliğe ilk adım olan sünnet şenliği Nazilli Pınarbaşı semtinde gerçekleştirildi. Gün boyu misafirlerini karşılayan Terzi ailesi, festivalin en önemli anlarından biri olan sünnetli çocuğu almak için arabalar hazırlanırken, kazı çalışmalarıyla meşgul olan baba Harun Terzi’nin iş arkadaşları tarafından şaşkına çevrildi. Kirve Yasin Aran, daha önce hazırladığı küreği sünnetli çocuklara göstermek için sünnet alanına götürerek çocukları ve ailelerini şaşırttı. Çocukların rahat seyahat etmeleri için özel olarak hazırlanan kovanın ön kısmına yerleştirilen çocuklar, mahallenin sokaklarında dolaşmanın keyfini yaşadı.

Kirve Sürpriz çocukları sevindirdi

Çocuk bakıcısı Yasin Aran, yeğenlerinin babalarının, işlerinden dolayı çocukların ekskavatöre olan ilgilerini önemsediklerini ifade ederek, “Harun Eymen özellikle ekskavatörlere ilgi duyuyordu. Hep oyuncak kovalarla oynardı. Sünnet turuna çıkmak istedikleri araba yerine özel bir araba.’ ‘Çocuklarımızı kürekle taşıyarak çok mutlu ettiğimizi düşünüyorum. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. Tanrı umarım sağdıcılarını göstermemize izin verir” dedi.

Çocukların sünnet konvoyunun başındaki kovaya binmeleri büyük ilgi gördü.