Kerem Bürsin hakkında flaş iddia! hayranlar şokta


Dünyaca ünlü oyuncu Kerem Bürsin hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı. Bürsin Madrid, İspanya’ya mı yerleşiyor? Detaylar burada…

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, meslektaşı Can Yaman’ın ardından dünyaya açıldı.

“DAHA UZUN KALABİLİR”

Sık sık İspanya’ya seyahat eden ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi kazanan Kerem Bürsin’e yönelik iddialar arttı.

İspanyol basını, ünlü oyuncunun Haziran ayındaki son ziyaretinde bir dahaki sefere daha uzun kalabileceğini söyleyerek iyi haberi verdiğine dikkat çekti.

“İSPANYA’DA YAŞAMAK MÜKEMMEL OLACAK”

İspanyol basınında yer alan habere göre; Bürsin’in Madrid’i çok sevdiği ve buradan ev alabileceği söylendi. İspanyol basınına konuşan Kerem Bürsin, “Bir süredir Madrid’e taşınmayı düşünüyordum. İspanya’da yaşamak harika olurdu.”

Yakışıklı aktörün yeni projesinin müjdesini açıkladıktan ve İspanyolca öğrenmeye karar verdikten sonra yer değiştireceğine dair iddialarını yineledi.

KEREM BÜRSIN KİMDİR?

Kerem Bürsin kimdir, nereli, kaç yaşında; Kerem Bürsin, Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 İstanbul, İskoçya (Edinburgh), Endonezya (Medan, Jakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dhabi, Dubai), Türkiye (Ankara, İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas) doğumludur. ), Boston) çocukluğu boyunca Los Angeles, Los Angeles gibi ülkelerde yaşadıktan sonra 1999 yılında 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı.

Emerson College Boston’da Pazarlama İletişimi okurken, okulun bazı film ve tiyatrolarında rol aldı. Oradaki ilgisi onu Los Angeles’taki son dönemini oyunculuk derecesi ile tamamlamaya yöneltti. Amerika Birleşik Devletleri lise drama yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçildi.

Bürsin, Güneşi Beklerken dizisinde aynı adı paylaştığı Kerem Sayer ve son bölümlerde yer alan deforme ikizi Güneş Sayer rolleriyle tanınıyor. Çağan Irmak, Unutursam Fısıltı filminde müzisyen Erhan’ı canlandırdı. “Onur” dizisinde “Yiğit Kılıç” karakterini canlandırdı ve “Ulan İstanbul” dizisinde aynı karakterle konuk oyuncu oldu.Yapımcı ile “Köpekbalığı” ve “Lanetler Sarayı” dizilerinde rol aldı. Roger Corman’ın yanı sıra bazı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde rol aldı. Bu Şehir Senden Sonra Gelecek dizisinde Ali Smith karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Can Feda filminde pilot Kaptan Onur karakterine hayat vermiştir.

Ayrıca 2018 yılında Yaşayadamanlar dizisinde rol almıştır. Bürsin, 2019 yılında Muhteşem İki dizisi ile beyaz perdeye çıktı. Dizide Mustafa Kerim Can karakterini canlandırmıştır. 2020 yılında, yönetmenliğini Osman Kaya’nın, yapımcılığını Games Media’nın üstlendiği Nilperi Şahinkaya ile başrollerini paylaştığı Just the Same adlı yeni nesil mini dizide rol aldı. 2020’nin ilk aylarında çekilen ve henüz vizyona girmeyen “Eflatun” filminde Oflaz karakterine hayat vermiştir. Bursin bugün Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Bursin, 2014 yılında Ege Üniversitesi Medya Buluşması Ödülleri’nde Güneşi Beklerken dizisiyle en iyi erkek oyuncu seçilmiştir. Ardından yine 2014’te Dilek Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu, 2014 Altın Lens Ödülleri’nde En İyi Gelecek Vaat Eden Erkek Oyuncu, 2014 Kristalfare Medya Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu, 2014 Ege Üniversitesi Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu, Ayaklı 2014 Gazetesi’nde En İyi Erkek Oyuncu 5. Yıl Ödülleri Bir gençlik dizisi oyuncusu olarak Unutursam Fısıltı filmiyle 2014 Yılın Yıldızları Ödülleri’nde En Beğenilen Erkek Oyuncu Ödülü’nü aldı. GQ Türkiye, GQ Night 2014’te Yılın Yükselen Yıldızı seçildi.

2015 yılında yine İTÜ Başarı Ödülleri’nde Unutursam Fısıltı filmiyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü, GSÜ EN 2015 Ödülleri’nde ise Şeref Meselesi dizisiyle 2014 yılında En İyi Dizi/Sinema Oyuncusu ödülünü aldı. Son olarak, This City Will Behind You dizisindeki performansıyla 2017 Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

Kerem Bürsin son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol almıştır.