Kavgaya katılan Arda Kural tutuklandı


Büyükçekmece Sahil Eğlence Salonu’nda çıkan kavgaya karışan Arda Kural, güvenlik görevlisine çarptı. Olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alınan Kural, işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Ailesi de kendilerini dövdüğünü ve tehdit ettiğini iddia eden Kural’ın bir ay evden uzaklaştırıldığı da ortaya çıktı.

Sağlık sorunlarıyla uzun yıllardır gündemde olan oyuncu, geçtiğimiz aylarda setlere geri döndü. Arda kuralıeğlenmek istediği yerde şirket çalışanları ile bilinmeyen nedenlerle tartışmaya başladı.

GÜVENLİK MEMURUNU YENİN

Tartışma büyürken Kural Gökhan, şirketin özel güvenlik görevlisi Yıldız’a yumruk attı. Çevredekiler tarafından fark edilen polis ekipleri, oyuncuyu ifadesini almak üzere karakola götürdü. Yıldız’ın da oyuncudan şikayetçi olduğu ortaya çıktı. İfadesi alınan Kural, duruşmanın ardından serbest bırakıldı. Sözlü tartışma ve Arda Kural’ın olay yerinden ayrıldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

ANNESİNİ TEHDİT ETMELİ

Öte yandan Arda Kural’ın önceki gün ailesiyle yaşadığı tartışma nedeniyle karakola götürüldüğü öğrenildi. GC Anne Tehdit edildiğini ve kardeşi AK’nin dövüldüğünü söyleyerek karakola gitti. Anlaşıldığı üzere, sorgulanmak üzere karakola götürülen Kural, sadece kardeşine vurma suçlamasını kabul ederken, diğerlerini yalanladı. Kurala bir ay boyunca ev yasağı getirildi.

Kavgaya karışan Arda Kural, gardiyana vurdu

Kavgaya karışan Arda Kural, gardiyana vurdu