Kanserle mücadele eden ünlü sanatçı Özkan Uğur son durumunu paylaştı! Hayranları Instagram’a koştu


Bir süredir kanserle mücadele eden ünlü sanatçı Özkan Uğur’dan müjdeli haber geldi. İmmünoterapi tedavisi olumlu sonuç veren Uğur, konserlere başlayacak.

Türkiye’de milyonlarca hayranı olan MFÖ grubunun solistleri arasında sevilen sanatçı Özkan UğurTekrar kanser teşhisi konduğu için üzgündü. Özkan Uğur’un son haberinin ardından hayranları Instagram’da paylaştığı gönderiye akın etti.

Özkan Uğur, sosyal medya hesabından immünoterapi tedavisinin olumlu ilerlediğini ve Ağustos ayından itibaren MFOE olarak görünmeye devam edeceklerini duyurdu.

Uğur, paylaşımında şu ifadeleri paylaştı: “İmmünoterapi tedavi sonuçlarım olumlu yönde gelişiyor. Çok şükür tedavim sırasında sahneye çıkmaktan kendimi alıkoymadım. MFÖ olarak konserlerimize ağustos ayında İstanbul’da başlayacağız. Umarım… Dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Yakında görüşürüz. Herkese mutlu bayramlar diliyorum” dedi.

Kısa sürede Uğur’un paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Hayranları, ünlü sanatçıyı çok özlediklerini belirterek, en kısa zamanda başarılar diledi.

Kanserle mücadele eden ünlü sanatçı Özkan Uğur'dan müjde!  Hayranları Instagram'a koştu