Kanserle mücadele eden Arka Sokaklar yıldızı Boğaç Aksoy, uzun bir aradan sonra son durumunu paylaştı.


Dergi Haberleri

yan sokaklar Dizi ile kariyerinde büyük bir çığır açan 32 yaşındaki Boğaç Aksoy, kendisine lenfoma kanseri teşhisi konulduğunu öğrenince diziye ara verdi ve doktorunun tavsiyesi üzerine tedavi sürecine başladı. Kısa süre önce oyunculuğu bırakıp Fethiye’ye yerleştiğini açıklayan Boğaç Aksoy, tekne ve ardından kaptanlık diploması aldı.

İYİ HABERLER

Sağlık durumu garip olan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla sevenlerine müjdeyi verdi. Bir süredir lenf kanseriyle mücadele eden Boğaç Aksoy’dan güzel haberler gelmek. Son sağlık durumuyla ilgili bir paylaşım yapan Aksoy, kanseri yendiğini duyurdu. “Bugün hayatımın en heyecanlı ve anlamlı günüydü” diyen Aksoy, müjdeli haberi hayranlarına şu sözlerle duyurdu:

“DOKTORUM TEDAVİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

“Sevgili dostlar, bugün hayatımın en heyecanlı ve anlamlı günü olduğuna inanıyorum. Kontrollerim zaman zaman devam ediyor ama uyuşturucu günlerim bitti. Bana her zaman destek olan herkese teşekkür ederim. Bu hastalık bana çok şey öğretti, çok şey kazandırdı, insanları kaybettirdi ama birçok arkadaş da edindi. Bu benim için bir yeniden doğuş hikayesiydi. Allah tüm mücadele edenlere ve ailelerine güç, kuvvet, sabır ve şifa versin. Bol şans. Geri geldim!!”

İşte bu yazı:

Kanserle mücadele eden Arka Sokaklar yıldızı Boğaç Aksoy, uzun bir aradan sonra son durumunu paylaştı.