İzmir’den gündem haberi: TATLİSES ÇEŞME’DE SAHNE İKİ AYAKTAN KIRIK BİR CRESTLE GİRİYOR


Dergi Haberleri

Dün BODRUM’da trafik kazasında hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Tatlısesİzmir’in Çeşme ilçesinde bir restoranda konser vererek sevenleriyle buluştu. Ayakları tekerlekli sandalyeye bağlı olarak sahneye çıkan Tatlıses, kazayla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Allah bize baktı. Ben Allah’ın sevgili bir kuluyum, bizim için çok mu dua ediyorsun?”

Bodrum’un Muğla ilçesinde minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada sanatçı yaralandı. İbrahim Tatlısesbugün İzmir’in Çeşme ilçesinde bir restoranda sahne aldı. İki ayağında da kırık olduğu tespit edilen Tatlıses, ayakları sargılı tekerlekli sandalyede sahneye çıktı. Hayranlarıyla buluşan Tatlıses, “Şimdi ayağımı yüzüne çevirdim, özür dilerim. Neden? Niye? Çünkü ayaklarımın altında kırık kemikler var. Yüce Allah yine bir iyilik yapmıştır. Tanrıya şükür. Tanrı bize baktı. Ben Allah’ın sevgili kuluyum, sen de bizim için çok dua ediyorsun. Tanrı seni korusun. Oradan nasıl canlı çıktığımıza hala şaşırıyorum. Yabancı filmlerde kamera arabanın içinde döner, aynen böyle. Haberlere geri döndüm ama devamı gelmedi. Melek onu gönderdi ve “Onlardan önce taş ol” dedi. çalışanlarımız var Dedi ki: “Ey İbrahim yaşıyor muyuz? ?’ ‘Tanrı bizi kurtardı’ dedim” dedi.

KAZA NASIL OLDU

25 Ağustos’ta Bodrum’un Muğla ilçesi Kapuz Caddesi’nden Ortakent’e giden 48 BZ 087 plakalı Gültekin Gülsoy’un kullandığı kamyon, bölünmüş yola 60 metre kala yağmurlu ve kaygan yolda kontrolden çıkarak kontrolden çıktı. Uğur Yılmaz önderliğinde 35 GH 063 plakalı karşı şeride geçerek İbrahim Tatlıses ile minibüs çarpıştı. Kamyon ve kamyonet çarpışmanın şiddetiyle şarampole yuvarlanırken, minibüs Tatlıses alev aldı. Aracın yandığını gören oğlu İdo Tatlıses, yoldan geçen bir araçtan yağmaladığı yangın söndürücü ile alevlere saldırdı. Araçta mahsur kalan Tatlıses, kısa sürede gelen ekiplerin müdahalesiyle yaklaşık bir saatte araçtan çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan Tatlıses’in ayaklarında yapılan sağlık kontrolü sırasında kürek kemiğinde kırık tespit edildi. Kırık bacağına rağmen sanatçı söz verdiği gibi hayranlarıyla buluşmaktan çekinmedi.