İzmir’den Gündem Haber: Ev hapsinde tutulan Gülşen’in yerine şarkıcıları ve orkestrası İzmir’de sahne aldı. Gülşen’in şarkılarına binlerce İzmirli eşlik etti


Dergi Haberleri

91. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen çim konserlerinin ikincisinde şarkıcı Gülşen sahne alacak. Ancak Gülşen, ev hapsinde tutulduğu için konsere katılamadı. Gülşen’in yerine orkestrası ve iki şarkıcı sahne aldı. Binlerce İzmirli birlikte Gülşen’in şarkılarına eşlik etti.

91. İzmir Enternasyonal Fuarı ve Terra Madre Anadolu İzmir kapsamındaki etkinlikler İzmir’de devam ediyor. 2-11 Eylül tarihleri ​​arasında Kültürpark’ta devam edecek olan çim konserleri kapsamında yer alan Gülşen konseri, şarkıcının ev hapsinde tutulmasıyla farklı bir şekilde gerçekleşti. Gülşen’in yerine orkestrası, şarkıcıları Sinem Akkaya ve Fatma Gaye Biçer ile sahne aldı. Orkestra ve şarkıcılar, Gülşen’in kliplerinden bir seçki seslendirdiği “Yurtta Aşk Cihanda Aşk” şarkısıyla sahneyi açtı. Konseri “Bu geceki Gülşen konserimize hoş geldiniz” sözleriyle açan şarkı ekibi, “Gülşen’in aşkını getirdik, birlikte söyleyelim, sevgilerimizi gönderelim” dedi.

Gülşen şarkılarının söylendiği ve kliplerin gösterildiği konsere fuar ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi. Alanda toplanan binlerce kişi bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

KONSERLER DEVAM EDİYOR

Çim konserleri kapsamında 4 Eylül’de Özcan Deniz, 5 Eylül’de Bülent Ersoy, 6 Eylül’de Tuğba Yurte, 7 Eylül’de Gökhan Tepe, 8 Eylül’de Derya Uluğ, 9 Eylül’de Çakal&Reckol, 10 Eylül’de Şef Tulug, Eylül’de Tırpan’a doğru. İzmir Türküler ve Haluk Levent 100. Yıl Senfoni Konseri 11 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek.

Migros’un etkinlik sponsoru Folkart’ın ana sponsoru İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde; Batı Anadolu, Çimentaş, ESBAŞ, İZKA İnşaat, Jimmy Key, Karluna, Luna, Nemport, Tankar, Uniteks ve Kafa Radyo’nun medya sponsorluğunu üstlendiği İzmir Enternasyonal Fuarı teknoloji, ticaret, kültür, sanat ve kültürü daha da tanıtacak. her yaşa hitap edecek eğlence aktiviteleri ile İzmirlileri karşılıyor.