İzmir Haberleri! Çeşme’de Reynmen rüzgarı esiyorÜnlü şarkıcı tanınmışönceki gün Çeşme’de bir plajda taraftarların önünde sahne aldı. Konser öncesi uzun kuyruklar oluşturan ve mekanı dolduran Reynmen hayranları, tüm şarkıları sanatçıyla birlikte seslendirdi.

Ünlü şarkıcı Reynmen dün öğle saatlerinde Çeşme’de bir plajda konser vermek istedi. Büyük zorluklarla Çeşme’ye gelen Renymen, yol boyunca endişelerini de sevenleriyle paylaştı. Konserine şu sözlerle başlayan Reynmen, “Ailemle birlikte seyahat ettiğim arabanın lastiği patladı. Şimdi her şey yolunda ve birlikte eğlenme zamanı” diyen Reynmen, sahnedeki enerjisiyle tüm izleyicileri mest etti. Devasa bir koro eşliğinde genç sanatçı, ilk şarkısı “Derdim Olsun”u seslendirdikten sonra ilk sahneye çıktığı sahilde dinleyicileriyle buluşmanın kendisini çok duygulandırdığını anlattı.

DÖRT KERE KADAR BUNU YAPIN

Tüm şarkıları hit olan Reynmen, “Ela”, “Derdim Olsun”, “Leila”, “Bonita”, “Melek”, “Yalan”, “Aşkım” ve “Pare” şarkılarını seslendirdi ve başarılı oldu. molalar sırasında izleyicileriyle sohbet etmek için. Şarkılarını büyük bir ilgi ve coşkuyla söyleyen Reynmen, şarkısında yoğun alkış ve ilgiyle şunları söyledi: “Sahnemiz bitti ama şimdi çıkarsam bana çok kızacaksınız. Zaten bu güzellikten ayrılmaya hiç niyetim yok.” Dinleyicilerine yüksek enerjiyle gitmelerini söyledikten sonra dört kez not bırakan Reynmen, bazı şarkılarını a capella olarak seslendirdi.

BU KEZ İZLEYİCİYİ ÇEKTİ

Konserin başından sonuna kadar cep telefonlarıyla fotoğraf çektiklerini gören Reynmen, bu kez yeni nesil 360 derecelik kamerayı yanına alarak fotoğraf çektirdi. “Sen bana ateş etmeye devam ediyorsun ve ben seni vurarak o anı ölümsüzleştirmek istedim. Her geçen saniyenin tekrarı yoktur. Elimizi kaldıralım, birlikte eğlenceli bir an için buradayız” dedi ve bu kez hayranlarını gördü. Seyircisiyle kurduğu iletişimle herkesi kendine hayran bırakan Reynmen, yaptığı konuşmanın ardından kendisine teşekkür ederek sahnesini bitirdi.

(İHA)