İzmir Dergisi’nden Haber: Tekden’den Volkan Konak’ın Konserine Sağlık Desteği


İzmir Dergisi’nden Haberler | Volkan Konak, Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin desteğiyle hayranlarına unutulmaz bir konser gecesi yaşattı.

Volkan Konak, Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin desteğiyle hayranlarına unutulmaz bir konser gecesi yaşattı. Birçok etkinlikte olduğu gibi bu konsere de Denizli Tekden Hastanesi sağlık desteği verdi ve gece boyunca seyircilerin sağlığını yakından izledi.

Sesi ile kendisini etkileyen Volkan Konak, Denizli’de Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Yüzlerce kişinin yoğun ilgi gösterdiği konserde Konak şarkılarını büyük bir coşkuyla seslendirdi. Hayranlarına unutulmayacak bir gece yaşatan Konak’a eşlik ederek ritmi tuttu. Konserde çeşitli şarkılarını söyleyen Volkan Konak, sevilen türküleri seslendirerek herkesi mest etti. Denizli’nin Acıpayam türkülerini de sevdiğini dile getiren ünlü sanatçı, yaptığı esprilerle de izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı. Sevilen sanatçının bu büyük konserinde her ihtimale karşı Denizli Özel Tekden Hastanesi’nden ambulanslar ve sağlık personeli konser alanındaydı. Özel Denizli Tekden Hastanesi personeli, profesyonel sağlık uzmanları ve deneyimli ekibiyle gece boyunca binlerce seyircinin sağlık durumunu takip ederek, herhangi bir olumsuzluğa karşı alınan önlemleri bir üst seviyeye çıkardı. Konser, farklı müzikler seslendiren Volkan Konak’ın sahneden inmesiyle sona erdi. – DENİZLİ