İyi haber geldi


Dergi Haberleri

Alp NavruzAda Masalı finalini yaptıktan sonra dijital eserler de dahil olmak üzere 30’dan fazla senaryo okudu. Yakışıklı oyuncu sonunda bir işe “evet” dedi.

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Gold Film’in Cennetin Çocukları projesi, Alp Navruz ile prensip anlaşması imzaladığı dizi…

Ayça Bingöl, TRT1’in büyük önem verdiği dizide öne çıkan oyunculardan biridir. Bingöl dizide Cennet rolüne hayat verecek. Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı kitabından uyarlanan dizinin senaristliğini Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar üstleniyor.

Güçlü bir kadın ve hayata tırnaklarıyla tutunmaya çalışan çocuklarının gerçek hikayesini anlatan dizinin hikayesini Navruz çok sevdi. Taraflar şimdi sözleşmenin şartlarını tartışacaklar.

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz kimdir, nereli, kaç yaşında; Alp Navruz, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2022 yılı itibariyle 30 yaşındadır. Türk film ve dizi oyuncusu.

Navruz 1.85 metre boyunda ve Kova burcudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan genç oyuncu oyunculuk çalışmalarına modellik yaparken başladı. Ceberrut ve Dostlar Güzeldir (TV dizisi) filminde rol aldı ve üçüncü projesi Fazilet Hanım ve Kızları onu ünlendirdi. Elimi Don’t Let Go ve Island Tale gibi dizilerde rol alarak hayran kitlesini genişletti.