İşte ünlü pop şarkıcısının sakatlandığı o an


Bursa’da sosyal medya tanıtımı için yüzü sahneye atılan pop şarkıcısı Ece Seçkin’in zor anlarından yeni görüntüler ortaya çıktı.

bursaSahnede sosyal medya uygulaması için telefonu yüzüne fırlatılan pop şarkıcısı Ece Seçkin’in zor anlarına dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Başına çarpan telefonun boynundan ve kulağından yaralanan genç pop şarkıcısı, konsere ara vermek zorunda kalarak kulak ve boyun bölgesini telefonla kapattırdı.

Bazıları en yüksek çatıya tırmanır, bazıları en yüksek elektrik direğine, bazıları en imkansız hamleleri yapar ve bazıları kafa kafaya savaşır. Herkesin tek bir amacı vardır, sosyal medyada fenomen olmak. Sosyal medya için video çekmeye çalışmanın felaketleri, büyüyen tehlikeyi gösteriyor. Neredeyse her 3 ayda bir gençlere yeni bir akım olarak dayatılan tehlikeli hareketler hem gençleri hem de çevrelerini tehdit ediyor. Son olarak, cep telefonlarının metrelerce öteden sahneye fırlatılması, gençlerin video kayıtlarını zorlaması sanatçılar için büyük bir tehdit oluşturuyor.Geçen hafta bir sosyal medya uygulamasında başlayan akımın sorumlusu, sahneye atılan bir telefona neden oldu. ünlü pop şarkıcısı Ece Seçkin’in boyun yaralanması. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından iddialarda bulunurken, sanatçının yaralandığı olayın yeni görüntüleri olayın ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.

Seçkin sahnede şarkılarını söyleyip herkesi eğlendirmeye çalışırken, seyircilerden biri aniden cep telefonunu sahneye fırlattı. Şarkının sonunda sanatçı telefonu eline aldı ve “Arkadaşlar telefonu neden sahneye attınız?” diye sordu. Telefonun kayıtta olduğunu fark eden Seçkin, bir video kaydetti ve “Artık vermiyorum, benim” diyerek şaka yaptı. Ardından telefonla selfie çeken Seçkin, kendisine ne olacağını biliyormuş gibi uyarıda bulunduktan sonra telefonu sahibine verdi: “Ama yapma, tamam. Uyarı konuşmasından 5 dakika sonra başka bir kişinin cep telefonu sahneye atıldı ve sanatçının kafasına çarptı. Ani bir refleks göstererek yüzünü ıskalayan sanatçı, telefonun çarpması sonucu boyun ve kulak bölgesinden yaralandı. Yaşadığı acıdan uzun süre gözlerini açamayan sanatçı, konseri yarıda bırakmak zorunda kaldı. Çok kızan Seçkin, “Sonunda istediğin oldu, mutlu musun? Değer mi, değer mi? Burada eğleniyoruz, sahneye telefon atmaya değer mi?” dedi. kulağımı deldirmek? İki video için değer mi? O isyan etti. Konserine 5 dakika ara verdi. Sahneyi terk etmek zorunda kalan şarkıcı, “Sahneye telefon atan arkadaşım adına özür dilerim, kulağıma buz koyup takmam gerekiyor” dedi.

Ece Seçkin daha sonra aldığı darbeden yaralanan boynunu paylaşarak, “Çok eğlendiği için telefonunu sahneye atan arkadaşım size mesajımdır; buna değer mi? Video ilk kim tarafından sahneye atılan telefonla çekildi bilmiyorum ama gerçekten korkunç bir akım başladı.” Korunuyoruz. Ama sanırım kimse senin 10 metreye attığın telefonlarından daha hızlı olamaz bu gece o refleksle gözümü kaybederdim” dedi.

(Süleyman Aydın – İHA)