İş dünyası liderleri deneyimlerini Dünya E-Ticaret Konferansı’nda paylaşıyor


E-ticaretle uğraşan birçok kişi, potansiyel müşterilerle iletişim kurmak, yeni pazarlara açılmak ve küreselleşme odaklı bir vizyon kazanmak için düzenlenen etkinliklerde buluşuyor. 28-30 Eylül tarihleri ​​arasında Okan Bayülgen’in moderatörlüğünde gerçekleşen Dünya E-Ticaret Konferansı, 34 ülkeden 10.000’den fazla katılımcıyı WOW Kongre Merkezi’nde bir araya getiriyor. 200’den fazla konuşmacının sahne alacağı konferansta iş dünyası liderleri e-ticaret bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Fayda Sağlayan Fikirler Platformu kurucusu Tuğer Akkaya’nın konuşmacılar arasında yer aldığı e-ticaret konferansı için geri sayım başladı. E-Ticaret Konseyi Başkanı Ozan Acar, Türkiye Yazılım Konseyi Başkanı Ertan Barut, Türk Hava Yolları Türkiye Kargo Satış Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, T.C. Ticaret Bakanlığı E-İhracat, Dijital Pazarlama ve Yeni Teknolojiler Daire Başkanı Hasan Önal Nesil, eğitim serisiyle destek verecek olan etkinliğe katılacak Tuğer Akkaya, e-ihracat ve e-ticaret konusundaki bilgi ve tecrübelerini paylaşacak.

E-ticaret sektörü hızla büyürken, bu alandaki birçok aktif kişi ve aday, potansiyel müşterilerle iletişim kurmak ve işbirlikleri yoluyla yeni pazarlar geliştirmek için etkinliklerde bir araya geliyor. Son olarak ülkemizin e-ihracat ekosistemindeki uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık kuruluşu WORLDDEF’in ev sahipliğinde düzenlenen Dünya E-Ticaret Konferansı, iş dünyasının önemli oyuncularını İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde bir araya getiriyor. Moderatörlüğünü Okan Bayülgen’in yaptığı konferansta sahne alacak 200’den fazla konuşmacı, e-ihracat ve e-ticaret konusundaki bilgi ve deneyimlerini 34 ülkeden 10 bini aşkın katılımcıyla paylaşacak.

“Dijital olarak uyumlu bir strateji oluşturmak için benzersiz bir deneyim alanı yaratır”

Tüm katılımcıların sektörle ilgili sorularını bütüncül bir çerçevede yanıtlamayı hedefleyen Tuğer Akkaya, konuyla ilgili şu bilgileri paylaştı: kendi patronu. Ancak e-ticaret gibi büyük bir havuzda hayatta kalmak giderek zorlaşırken, online satış yapmaya başlamak isteyen genç girişimciler çekingen davranıyor. Benim de konuşmacı olarak katılacağım Dünya E-Ticaret Konferansı gibi etkinlikler, sadece yöneticiler için değil, e-ticarete giren girişimciler için de birçok soruya cevap bulması ve dijital odaklı bir strateji bulmaları için benzersiz bir deneyim yaratıyor.”

E-ticarette küreselleşme odaklı bir vizyon kazanın

E-ticaret ve e-ihracat alanında rehber niteliğinde bir çok içerik ve eğitim serisi hazırlayarak girişimcilerin bu alanda tüm kaslarını geliştirmelerine yardımcı olduğunu anlattı. Detayları pek çok kanaldan yanıtladığını açıklayarak, “E-ticaret alanındaki 15 yıllık bilgi ve tecrübemi Dünya E-Ticaret Konferansı aracılığıyla katılımcılarla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Dijitalleşme sayesinde tüketiciler ve çalışanlar için hızla büyüyen bir sektör olan e-ticarete global bir bakış atmak isteyen ve içgörülerle yeni hedefler belirlemek isteyen herkesi davet ediyoruz.