İrem Derici’den şehvet itirafı! Bilinmeyen bir futbolcuyu masasına davet etti.


Dergi Haberleri

dergi Singer, dünyanın en önemli isimlerinden biri İrem DericiYoğun iş temposu arasında İbrahim Selim’in programına konuk oldu. Programa konuk olarak davet edilmek için yıllardır beklediğini söyleyen Derici’nin ifadeleri gündem oldu.

ÖZEL ANLARI PAYLAŞIN

Özel hayatını hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmeyen ve açık sözlülüğüyle tanınan ünlü şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları tek tek yanıtladı. Estetiğinden iş hayatına kadar birçok soruyu yanıtlayan Derici, aşk hayatında kimsenin bilmediği özel anlarını paylaştı.

İrem Derici'den şehvet itirafı!  Bilinmeyen bir futbolcuyu masasına davet etti.

“KÜÇÜK BİR FLİRT YAPTIK”

Çok sevdiğiniz bir sefahat hikayeniz var mı diye sorulduğunda İrem Derici, “Çok var. Geçenlerde bir tane var, onu anlatayım. Yaz başında Çeşme Plajındayız. Kalçalarımla pek rahat olmadığım için genelde denize gitmiyorum, genellikle şezlonga uzanıyorum. gittiğim gün Lig daha başlamadı bile; Sağımda ve solumda futbolcular. Ben böyle görünüyorum Allahım ne yaratıyorsun diyorum ama gidip buluşmuyorum.Sosyal medyadan dolaşıyorum. 20 futbolcu 40 derece sıcaklıkta aynı anda ayak tenisi oynamaya başladı. Masadaki sohbetten sıkıldım.Kokteylim.Futbolcuları izliyorum.Oyunculardan biri bana döndü ve “Ben deneme oynayamam. Dedim ki: ‘Aşkım güneşin altında ne yapıyorsun sohbet edelim. ‘ Bu çocukla biraz flört ettik.

İrem Derici'den şehvet itirafı!  Bilinmeyen bir futbolcuyu masasına davet etti.