İrem Derici, “At gibi aşığım” sözleriyle eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a aşık oldu.


Dergi Haberleri

Yoğun bir konser maratonuyla İrem DericiSık sık sosyal medya hesapları ve özel hayatı ile ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir paylaşımda “At gibi aşığım ama süperim” itirafında bulunan Derici’nin yeni aşkı.

Gazeteci Hakan Kanburoğlu’nun haberine göre 35 yaşındaki İrem Derici, kendisinden 6 yaş küçük olan eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a aşık oldu. İkilinin ilişkisi Instagram hesaplarından yapılan paylaşımla ortaya çıktı. Işıktutan ve Derici, hesaplarından aynı kahvaltı masasının fotoğrafını paylaşarak birlikte olduklarını ortaya çıkardı.

Öte yandan Derici’nin yeni aşkının eski sevgilisi Cem Belevi’nin yakın arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Derici ile ilişkisi ihanet nedeniyle biten Belevi ve Işıktutan, önceki gün Galatasaray maçını birlikte izlemişti.

İrem Derici,

Atakan Işıktutan 1994 yılında doğdu. 2016 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı.

2013 yılında basketbolu bıraktı ve Functional Fitness adı altında CrossFit ile tanıştı. CrossFit’te yarıştı ve son yıllarda başarı gösterdi: 2018’deki son şampiyonada kendi kategorisinde 1., aynı yıl düzenlenen Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Diksiyon ve oyunculuk eğitimlerini de tamamladı.

İrem Derici,

İrem Derici,

İrem Derici,

İrem Derici,

İrem Derici,