İlk yanıt Hadise’nin boşanma davası açtığı Mehmet Dinçerler’den geldi.


Dergi Haberleri

Ünlü şarkıcı EtkinlikGeçtiğimiz aylarda sessizce işadamı Mehmet Dinçerler ile evlendi. Ama ikisi daha sonra çocuk meselesi yüzünden anlaşamadılar ve EtkinlikEvi terk ettiği söyleniyor.

İddiaya göre büyükler yine araya girdi ve Hadise eve döndü. Ama yüzükler çıktı ve sosyal medya paylaşımları kesildi. Çift, uzun süredir birlikte görülmedi. Hadise’nin sahne performanslarında eşi Mehmet Dinçerler’in rol aldığı iddiaları üzerine Hadise’den yürek burkan bir paylaşım geldi. Sahnede dans ettiği anları paylaşan Hadise, dans ederken iç çamaşırının görüntüsünü ve dilini dışarı çıkardığını gördü.

Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk de Snob Dergisi’ne yaptığı açıklamada boşanma haberlerini doğruladı. Basın danışmanına söylediği ortaya çıkan şarkıcının “Boşanma davası açtım. Dinçerler’in daha az konser vermesini ve kapalı mekanlarda giyinmesini isteyen ailesinin baskısına bulan Hadise’nin bu kararı anlaşmazlık nedeniyle aldığı söyleniyor. Ünlü şarkıcının son dönemde konser sayısını artırması dikkat çekti.

Mehmet Dinçerler’in Hadise’nin hamlesine tepki vermesi uzun sürmedi. Mehmet Dinçerler, eşi Hadise ile Instagram’daki tüm fotoğraflarını sildi.